“Milionerzy” hitem TVN. Jak zgłosić się do teleturnieju?

Obecny sezon teleturnieju “Milionerzy” ogląda średnio 1,42 mln widzów. TVN w czasie emisji programu jest wiceliderem w 4+ i 16-49. Liderem w tym czasie jest TVP2. Co jakiś czas reklamowane są castingi do teleturnieju. Jak się zgłosić? Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące castingu.

"Milionerzy" fot. Cezary Piwowarski/TVN

“Milionerzy” fot. Cezary Piwowarski/TVN

Aby zgłosić się do “Milionerów” należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie teleturnieju. Wcześniej należy się zapoznać z klauzulą i regulaminem castingu. Ważną kwestią przy wypełnianiu formularza jest dołączenie aktualnego zdjęcia portretowego. Plik musi mieć w nazwie imię i nazwisko osoby zgłaszającej się. Poza podstawowymi danymi, należy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie “Dlaczego to właśnie Ty wygrasz milion?”.

Rozpatrywane są tylko zgłoszenia zawierające odpowiednie zdjęcie. Jeśli osoba pozytywnie przejdzie pierwszy etap, produkcja skontaktuje się telefoniczne z potencjalnym uczestnikiem teleturnieju. Komisja zastrzega prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

“Milionerzy” to program prowadzony przez Huberta Urbańskiego. Teleturniej powrócił na antenę TVN w 2017 roku. Premierowe odcinki można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:55.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: Jak zgłosić się do teleturnieju „Postaw na milion”? [PORADNIK]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger