„Hell’s kitchen – Piekielna Kuchnia” powraca. Emisja jesienią w Polsacie [CASTING]

Legendarny kulinarny reality show “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” wraca na antenę Polsatu. Ruszył casting do kolejnej edycji programu, który podbił serca widzów na całym świecie. Masz kulinarny kunszt, a wyścig z czasem oraz gigantyczny stres i presja nie są ci straszne? Walka z samym sobą w dążeniu do przygotowania perfekcyjnego dania to twój żywioł? Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby zostać uczestnikiem i rywalizować o 100 tysięcy złotych.

Rusza casting do "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"

Rusza casting do “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Emisja w Polsacie już od września!

W poprzednich sześciu edycjach polskiej wersji rolę szefa pełnili Wojciech Modest Amaro i Michał Bryś. Tym razem na czele polskiej piekielnej kuchni stanie nowy szef. Uczestników czeka ognista przeprawa – mocna szkoła życia i gotowania pod okiem profesjonalistów. Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić formularz na stroniehellskitchen.polsat.pl.

Ostra selekcja ma wyłonić podczas castingów grupę pasjonatów gotowania, którzy powalczą o wygraną, czyli nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych. Skompletowanie składu uczestników potrwa kilka tygodni. Poszukiwani są ochotnicy, którzy będą gotowi zamknąć się w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym przez kilka tygodni, aby oddać się swojej największej pasji – gotowaniu i zawalczyć o własne marzenie o pracy w prawdziwej restauracji.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: Rusza wiosenna ramówka Polsatu. Wśród nowości „Osaczony” i „Mecenas Porada”

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger