Koronawirus paraliżuje rynek telewizyjny. Polsat wstrzymuje produkcję i emisję programów rozrywkowych

Wczoraj Polsat poinformował o zawieszeniu najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Wczorajszy odcinek został zrealizowany bez publiczności, z kolei pozostałe odcinki zobaczymy dopiero jesienią. Dziś podjęto także decyzję o zawieszeniu nagrań i emisji show “The Four. Bitwa o sławę” emitowanego w Polsacie w sobotnie wieczory.

The Four. Bitwa o sławę

– W trosce o zdrowie i twórców show “The Four. Bitwa o sławę” podjęliśmy decyzję o zawieszeniu nagrań programu. Wkrótce podamy informację, kiedy wrócimy na antenę – taki komunikat pojawił się w mediach społecznościowych Polsatu tuż po zakończeniu drugiego odcinka nowego show.

Najprawdopodobniej wstrzymane zostaną także nagrania oraz emisja programów “Twoja twarz brzmi znajomo” i “Kabaret na żywo”. Niewykluczone, że wszystkie te pozycje rozrywkowe Polsatu powrócą dopiero we wrześniu. Wyjątkiem może być tylko “The Four. Bitwa o sławę” – ten program może zostać dokończony latem.

W ramówce wiosennej nie zabraknie jednak lubianych seriali (“Pierwsza miłość”, “Przyjaciółki”, “Zawsze warto” i “W rytmie serca”) oraz nowego reality-show “Tylko jeden”. Na antenie Polsatu pojawią się także nowe odcinki programu “Nasz nowy dom” (emisja w środy i czwartki o 20:05).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger