Jak zgłosić się do teleturnieju “Postaw na milion”? [PORADNIK]

“Postaw na milion” to jeden z najchętniej oglądalnych teleturniejów w Polsce. Program jest emitowany nieprzerwalnie od 11 lat, a wiosną TVP2 wyemituje już 24. sezon teleturnieju. Premierowe odcinki można oglądać w soboty o 18:30, a powtórki w niedziele o 21:00. Teleturniej prowadzi Łukasz Nowicki.

"Postaw na milion", fot. TVP

“Postaw na milion”, fot. TVP

Dwóch spokrewnionych ze sobą graczy staje do gry jako drużyna. Na wstępie dostają milion złotych w gotówce i tylko 8 prostych pytań, które dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy. Gra odbywa się na pulpicie z czterema zapadniami. Każdej z nich przypisana jest jedna możliwa odpowiedź. Uczestnicy wybierają właściwą odpowiedź, umieszczając pieniądze na wybranej przez siebie zapadni. Jeżeli nie są pewni odpowiedzi, mogą rozdzielać pieniądze na kilka zapadni pamiętając, że zawsze jedna zapadnia musi pozostać pusta.

>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak zgłosić się do teleturnieju “Koło fortuny”?

Nagrania odbywają się wyłącznie w Krakowie, a aby wziąć udział w castingu, należy wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej teleturnieju (LINK DO FORMULARZA). Wysłanie formularza nie gwarantuje udziału w kolejnych etapach castingowych. Ewentualna odpowiedź i zaproszenie na casting pojawi się na mailu, który należy podać w formularzu. Niezbędne jest też podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu, daty urodzenia oraz opisanie zainteresowań i relacji między uczestnikami. Co więcej, konieczne jest wysłanie SMS-a z odpowiednią treścią na numer 7540, aby otrzymać kod do zgłoszenia. Jest to warunek konieczny, aby było możliwe wysłanie formularza (koszt 5 zł / 6,15 zł z VAT).

>> CZYTAJ WIĘCEJ: Jak zgłosić się do teleturnieju “Va banque”? Jak wyglądają eliminacje?

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Grażyna pisze:

    Nie mogę się zarejestrować do teleturnieju “Postaw na milion”. Proszę o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger