“M jak miłość” – odc. 1646-1648: Czy Patrycji uda się ponownie uciec od Argasińskiego?

W kolejnych odcinkach “M jak miłość”, widzowie poznają dalsze losy Argasińskich oraz Łukasza i Kingi. Czy Patrycji uda się na dobre uciec od Argasińskiego? Co ze wzrokiem Kingi? Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące najbliższych trzech odcinków!

Odcinki są dostępne w TVP VODoraz w aplikacji TVP GO. Premierowe odcinki w poniedziałki i wtorki w TVP2, a powtórki w Dwójce i TVP HD. Kanał TVP2 można oglądać w Internecie za pośrednictwem platformy WP Pilot oraz TVP GO.

ODC. 1646

Łukasz zostaje na nowo przesłuchany przez policję i odkrywa, że Patrycja pogrążyła go swoimi zeznaniami. Później Argasiński nasyła na chłopaka bandytów Hermana, by “ostatecznie” się z nim rozprawili. Z kolei Marcin kończy śledztwo w sprawie Mikuckiego, który nadal uparcie próbuje uwieść Izę. Gdy biznesmen odkrywa, że Chodakowski jest detektywem i go szpiegował, uznaje go za swojego wroga numer jeden. Tymczasem Aleksandra wyznaje Iwonie, że jej związek z Jankiem wcale nie jest udany. Matka Anety nadal próbuje uwolnić się od niechcianego adoratora Gutowskiego.

M jak miłość (1646), fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1646), fot. MTL Maxfilm

Premierowy odcinek już 15 marca (wtorek) o 20:55 w TVP2, a powtórka 20 marca (niedziela) o 7:00.

ODC. 1647

Łukasz wspierany przez Marcina – odbija w końcu Patrycję z rąk Argasińskiego i zabiera ukochaną do Grabiny, gdzie rodzina szykuje dla nich bezpieczne schronienie w leśniczówce. Gdy zakochani docierają w końcu na miejsce, Argasińska zaczyna rodzić. Tymczasem Tadeusz odkrywa, że Jagoda przywłaszczyła sobie pierścionek zaręczynowy, który kupił dla Oli. Związek Kisielowej i Żaka znów jest o krok od rozpadu.

M jak miłość (1647), fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1647), fot. MTL Maxfilm

Premierowy odcinek już 21 marca (poniedziałek) o 20:55 w TVP2, a powtórka 26 marca (sobota) o 7:00.


ODC. 1648

Kinga spotyka się z profesorem Nieśpielakiem, który w końcu ma dla niej dobre wiadomości. Później Rogowscy zapraszają lekarza na domową kolację, na której Nieśpielak nie tylko odnawia przyjaźń z Arturem, ale też flirtuje z Marią. Igor znów narzuca się France. Gdy o jego zachowaniu dowiaduje się w końcu Paweł, od razu wybucha wściekłością. Tymczasem Basia urządza w swoim nowym mieszkaniu parapetówkę.

"M jak miłość (1648), fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1648), fot. MTL Maxfilm

Premierowy odcinek już 22 marca (wtorek) o 20:55 w TVP2, a powtórka 27 marca (niedziela) o 7:00.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: „Tajemnice rodu Valentów” od 14 marca w Dwójce

>> CZYTAJ WIĘCEJ: „Barwy szczęścia” odc. 2597-2601: Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger