“M jak miłość” – odc. 1618, 1619, 1620: Tragiczny wypadek i odwołany ślub!

Wielkie emocje w “M jak miłość”! W serialu po raz ostatni wystąpi Marzenka i Andrzejek (w tych rolach Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński). Jak zostanie zakończony ich wątek? Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące najbliższych trzech odcinków!

M jak miłość (1618), fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1618), fot. MTL Maxfilm

Odcinki są dostępne w TVP VOD. Premierowe odcinki w poniedziałki i wtorki w TVP2, a powtórki w Dwójce i TVP HD. Kanał TVP2 można oglądać w Internecie za pośrednictwem platformy WP Pilot.

ODC. 1618

W tym odcinku nie zabraknie wzruszeń! Marzenka i Andrzejek będą namawiać Ulę i Bartka do powiększenia rodziny, a wieczorem spotkają się razem na rodzinnej kolacji. Gdy goście zaczną szykować się do wyjazdu, Bartek zaproponuje, by zostawić ich córeczkę na noc. Marzenka mimo obaw, zgodzi się. W nocy do domu Mostowiaków zapuka policja z tragiczną wiadomością. Bartek otrzyma informację o śmiertelnym wypadku brata i jego żony…

Jednocześnie Rogowscy oddychają z ulgą, bo w Głosie Gródka ukazuje się w końcu artykuł Izy o odpadach z garbarni. Jaszewski po odejściu żony kompletnie się załamuje i znów sięga po alkohol, co poważnie niepokoi Marię. Z kolei Budzyńscy wchodzą w konflikt z nowym sąsiadem z Grabiny, Janoszem i nagle odkrywają, że zostali gwiazdami internetu oraz bohaterami lokalnego skandalu.

Premierowy odcinek już 30 listopada o 20:55 w TVP2, a powtórka 5 grudnia o 7:00.

ODC. 1619

Magda i Andrzej (w tych rolach Anna Mucha i Krystian Wieczorek), którzy kupili siedlisko, będą tam spędzać coraz więcej czasu i przyjmować gości. Gdy zostaną sami, postanowią pobaraszkować w ogrodzie, jednak nie będą wiedzieli, że ktoś ich filmuje!

Ich nowy sąsiad – Patryk Janosz (w tej roli Piotr Bulcewicz) wejdzie na wojenną ścieżkę nie tylko z nimi, ale też z Kisielową. Gdy najpierw celowo ochlapie Magdę błotem i prawie ją potrąci, Andrzej zawiadomi policję o jego niebezpiecznej jeździe, a potem połączy siły z Kisielową. Budzyński nie spodziewa się jednak, że nowy sąsiad nagra go z żoną w siedlisku, a następnie umieści sekstaśmę na stronie internetowej gminy.

Premierowy odcinek już 6 grudnia o 20:55 w TVP2, a powtórka 11 grudnia o 6:55.

M jak miłość (1619), fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1619), fot. MTL Maxfilm


ODC. 1620

Franka i Paweł zadeklarują, że są pewni swoich uczuć i chcą mieć razem dzieci. Gdy wrócą do domu, zobaczą Artura w złym stanie i szybko zadzwonią po pogotowie. Mąż Marysi trafi do szpitala, a Franka i Paweł zdecydują o odwołaniu ślubu, ponieważ nie wyobrażają sobie, że Artura mogłoby zabraknąć na weselu. Widzów czekają też smutne chwile… Odbędzie się pogrzeb Marzenki i Andrzejka, a dodatkowo pojawią się pytania o przyszłość osieroconej córeczki.

M jak miłość (1620), fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1620), fot. MTL Maxfilm

Premierowy odcinek już 7 grudnia o 20:55 w TVP2, a powtórka 12 grudnia o 7:00. Prapremiera 1619. i 1620. odcinka będzie dostępna już 30 listopada na TVP VOD.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger