“Barwy szczęścia” odc. 2597-2601: Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

“Barwy szczęścia” odc. 2597-2601 | Jaworski odnajduje nad rzeką ciało topielca, natomiast Jowita trafia do aresztu! Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące najbliższych pięciu odcinków.

Odcinki są dostępne w TVP VOD oraz w aplikacji TVP GO. Premierowe odcinki od poniedziałku do piątku w TVP2, a powtórki w Dwójce i TVP HD. Kanał TVP2 można oglądać w Internecie za pośrednictwem platformy WP Pilot oraz TVP GO.

ODC. 2597

Marek gratuluje Witkowi. W sieci ukazał się nakręcony przez chłopaka teledysk. Po wysłuchaniu piosenki, Krystyna na nowo zaczyna się niepokoić o wnuka. Jowita spędza poza domem całą noc, a gdy w końcu wraca, jest zdezorientowana i ma na ciele ślady krwi. Tymczasem Jaworski znajduje nad rzeką ciało topielca. Gdy na miejscu zjawia się policja, pierwsze ustalenia wskazują na to, że mężczyzna został zamordowany. Między Ireną i Tolkiem wybucha kolejny kryzys, bo wcale nie przypada jej do gustu randka na motorze, którą zaplanował jej ukochany.

"Barwy szczęścia" odc. 2597

Barwy szczęścia odc. 2597, fot. Artrama

Premierowy odcinek już 21 marca (poniedziałek) o 20:10 w TVP2, a powtórka kolejnego dnia o 11:55 i 19:40.

ODC. 2598

Marcin przesłuchuje Jowitę, która na czas zabójstwa Prota nie ma żadnego alibi i na dodatek nic nie pamięta. Po zeznaniach Sergiusza dziewczyna ma pozostać w areszcie. Sławka prosi Natalię, by zajęła się sprawą jej córki. W Poznaniu Olga szykuje się do premiery sztuki, która może zakończyć karierę jej i całego zespołu. Na kilka godzin przed spektaklem Ryman zjawia się nagle w teatrze i próbuje zastraszyć Asię. Tymczasem Grzelakowie przenoszą się w końcu do nowego domu. Odkrywają, że Kuczma, choć po spaleniu Borek pozostał bezkarny – znów popadł w kłopoty.

"Barwy szczęścia" odc. 2598, fot. Artrama

Barwy szczęścia odc. 2598, fot. Artrama

Premierowy odcinek już 22 marca (wtorek) o 20:10 w TVP2, a powtórka kolejnego dnia o 11:55 i 19:40.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: “M jak miłość” – odc. 1646-1648: Czy Patrycji uda się ponownie uciec od Argasińskiego?

ODC. 2599

W miejscu, gdzie odnaleziono ciało Prota, Sławka spotyka Sergiusza, który jest przekonany o winie Jowity. Załamana Jezierska, wierząc w niewinność córki, postanawia za wszelką cenę znaleźć prawdziwego mordercę. W “Szoku” ukazuje się wywiad z Brunem i artykuł o adopcji Tadzia, po którym Amelia i Bożena nie są wcale zadowolone. Tymczasem Ada kolejny raz spotyka się Rafałem i szantażuje go, że wyjawi, kto kazał jej nękać
Stańskich. Grzelakowie powoli urządzają się w nowym domu. Bezdomny Kuczma ma kolejne kłopoty. Musi uciekać przed oprychami, którym jest winien pieniądze.

Premierowy odcinek już 23 marca (środa) o 20:10 w TVP2, a powtórka kolejnego dnia o 11:55 i 19:40.

ODC. 2600

Natalia spotyka się z Jowitą w areszcie, poznaje jej wersję wydarzeń i postanawia odnaleźć chłopaka, z którym Jezierska piła feralnego wieczoru alkohol, tuż przed morderstwem Prota. Hubert czyta kolejną powieść erotyczną Klary. Jest zachwycony. A jego żona umawia się na spotkanie z nowym wydawcą: Piotrem Jareckim. Tymczasem Beata zaczyna w końcu pracę w szkole. Kujawiak od razu próbuje się do niej zbliżyć i przy okazji
zniechęcić koleżankę do Niedzielskiej.

Premierowy odcinek już 24 marca (czwartek) o 20:10 w TVP2, a powtórka kolejnego dnia o 11:55 i 19:40.

ODC. 2601

Iwona zjawia się w szpitalu, by odebrać Tomka. U boku Kępskiego są już Wiktor i Grażyna, która w widoczny sposób zabiega o względy ojca swojego syna. W domu, gdy zakochani zostają wreszcie sami, Tomek zadaje Pyrce ważne pytanie. Klara znów ma się spotkać z Adlerową w sądzie na ogłoszeniu wyroku. Wcześniej jej rywalka zjawia się jednak w domu Pyrków i proponuje dziewczynie ugodę. Klara i Hubert zastanawiają, czy nie lepiej byłoby ją przyjąć, zwłaszcza że potrzebne są im pieniądze. Podkomisarz Kodur przekazuje Natalii nowe informacje w sprawie zabójstwa Prota, które nie są korzystne dla Jowity. Jaworski postanawia wyrzucić Justina i Sławkę na bruk. Nie chce, by kojarzono go z aferą o morderstwo.

Premierowy odcinek już 25 marca (piątek) o 20:10 w TVP2, a powtórka w poniedziałek, 28 marca o 11:55 i 19:40.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: „Na Wspólnej” odc. 3392-3395: Daria oszalała z rozpaczy?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger