Skuteczne i efektywne narzędzia reklamowe dla pozycjonowania stron i sklepów internetowych w Google

System SeoPilot to w pełni zautomatyzowane usługi marketingu internetowego dla użytkowników. Platforma umożliwia kontrolę wyników i budżetu oraz wygodny panel do obsługi narzędzi analitycznych, SEO, Copywritingu i Contect Marketingu.

System sprzedaży linków tekstowych umożliwia właścicielowi serwisu internetowego na zarejestrowanie się i otrzymywanie stabilnego, z góry określonego dochodu dzięki panelom z tekstowymi ogłoszeniami reklamowymi umieszczanymi na wielu witrynach strony. Promowanie serwisu internetowego, jak również narzędzia do zarabiania można odnaleźć na stroniehttps://www.seopilot.pl, która jest podzielona na kilka interfejsów – wśród nich Copywriting, Dla Wydawcy i Dla Pozycjonera.

SeoPilot umożliwia pozycjonowanie bez pośredników oraz posiada bogatą bazę wiedzy dotyczącą marketingu internetowego – wiele webinarów i artykułów oraz słownik terminów związanych z SEO.SeoPilot stawia także na szkolenia swoich użytkowników. Klucze do szybkiego i skutecznego wypozycjonowania strony jest optymalizacja serwisu internetowego – możliwe jest wykonanie tego samodzielnie przy pomocy Systemu Rekomendacji (system automatycznie sprawdza najważniejsze parametry strony). Zaletą serwisu jest również duża baza linków pozycjonujących. Proces pozycjonowania i link buildingu zaczyna się od bazy serwisów – im więcej linków przychodzących kierujących na daną domenę, tym lepiej.

Pozycjonowanie z SeoPilot daje długotrwały efekt, oferuje szereg darmowych narzędzi do pozycjonowania oraz efektywny Contect Marketing. Marketing treści jest jedną z kluczowych strategii marketingowych. Ideą takiego marketingu są wysokiej jakości teksty, dzięki którym możliwe jest zaangażowanie w większym stopniu odbiorów oraz budowanie wizerunku swojej marki. Baza Wydawców i cennik to idealne połączenie dla reklamodawcy, który może wybrać Wydawcę i zlecić mu napisanie wartościowego artykułu o danej tematyce.

Wsparcie procesów pozycjonowania stron zapewnia szereg niezbędnych narzędzi SEO. Narzędzia analityczne i do monitoringu pozycji w wyszukiwarkach umożliwiają kontrolę kondycji strony – sprawia to, że reklamodawca posiada wszystko w jednym miejscu.

Monitoring pozycji w Google pozwala na analizę zmian pozycji danej fazy w wyszukiwarkach. Całość pokazywana jest na czytelnym wykresie, więc możliwe jest łatwe określanie efektywności działań. Kolejne narzędzie to Checklista SEO, która umożliwia stałe sprawdzanie kondycji strony. Utworzona jest lista zadań, z której odhaczane są kolejne punkty po ich wykonaniu – to przydatne narzędzie, jeśli chcemy, by strona weszła do TOP10.

Analiza konkurencji to narzędzie pozycjonera, które umożliwia sprawdzenie, czym strona różni się od wybranego konkurenta. Możliwe jest sprawdzenie, ile razy fraza kluczowa była użyta u konkurencji oraz na jakich frazach wykonuje się pozycjonowanie. SeoPilot posiada też narzędzie umożliwiające dobór fraz kluczowych. System za darmo generuje listę fraz kluczowych, która pasuje do strony (z podziałem na frazy wysoko-, średnio- lub niskokonkurencyjne i informacją, jaka jest średnia miesięczna liczna ich wyszukań).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger