Jak zgłosić się do teleturnieju “Va banque”? Jak wyglądają eliminacje?

“Va banque” to hitowy teleturniej TVP2, emitowany od poniedziałku do piątku o 18:20. Program powrócił na antenę w 2020 roku po prawie 17 latach przerwy z nowym prowadzącym. “Va banque” prowadzi obecnie Przemysław Babiarz”, a sam teleturniej wyróżnia się zasadami. W tym teleturnieju zawodnicy odpowiadają na zadawane hasła w formie pytań! Jak zgłosić się do programu?

Va banque

Va banque, fot. TVP

Chęć udziału w teleturnieju można zgłosić drogą poczty elektronicznej wysyłając zgłoszenie na adres: vabanque@tvp.pl. Warto napisać tam kilka słów o sobie oraz podać m.in. numer telefonu. Produkcja kontaktuje się z wybranymi osobami i zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach, wskazując ich termin i miejsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Teleturnieje TVP z przerwą wakacyjną. Premierowe odcinki powrócą we wrześniu

Etap eliminacji jest obowiązkowy dla każdego zgłaszającego się kandydata i polega m.in. na wypełnieniu ankiety oraz odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej w wyznaczonym miejscu i terminie. Podczas eliminacji sprawdza się wiedzę ogólną kandydatów, w formie zbliżonej do formuły teleturnieju. Oceniane są także predyspozycje kandydatów do udziału w audycji telewizyjnej.

>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak zgłosić się do teleturnieju “Koło fortuny”?

Producent wyznacza uczestników, którzy wezmą udział w nagraniach odcinków teleturnieju “Va banque”. Uczestnikom zakwalifikowanym do programu są wysyłane imienne zaproszenie na nagranie z podaniem miejsca i terminu nagrania (budynek TVP w Warszawie).


Zaproszeni uczestnicy mają również obowiązek telefonicznego bądź pisemnego potwierdzenia udziału w maksymalnie pięciu kolejnych odcinkach teleturnieju. Dodatkowo wszyscy uczestnicy odcinków tracą możliwość uczestnictwa w kolejnych odcinkach teleturnieju przez rok od dnia emisji ostatniego odcinka z ich udziałem.

>> REGULAMIN [ZAŁĄCZNIK]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger