“Centralne biuro humoru” od 23 kwietnia w TVP2. “Dance, dance, dance” z nowym dniem emisji

Od piątku, 23 kwietnia nastąpią zmiany ramówkowe w wieczornym weekendowym paśmie Dwójki. O godz. 20:35 antena zaprasza na kolejne odcinki „Kabaretu. Super Show Dwójki”, a zaraz po nim o godz. 21:20 na nowy kabaretowy program „Centralne Biuro Humoru”. Tydzień po finale 4. edycji „The Voice Kids”, od 24 kwietnia w Dwójce kolejne odcinki 3. sezonu tanecznego show „Dance Dance Dance” w soboty o godzinie 20.00.

Dance Dance Dance TVP

Dance Dance Dance TVP

Po sukcesie programu „Kabaret. Super Show Dwójki” TVP2 ponownie zaproponuje widzom doskonałą zabawę, tym razem sięgając po kabaretową klasykę z archiwów Telewizji Polskiej.

Formacja Chatelet w każdym z odcinków programu „Centralne Biuro Humoru” zaaranżuje dialogi i sytuacje, które będą nawiązaniem do klasycznych skeczy z archiwów TVP. Przypomnimy najzbawienniejsze występy z m.in. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, Mazurskiej Nocy Kabaretowej czy Latającego Klubu 2. Dawkę dobrego humoru zapewnią najlepsze skecze m.in. Kabaretu Starszych Panów, Kabaretu Ani Mru Mru i Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Widzowie będą mogli przypomnieć sobie wspaniałe kabaretowe piosenki, wśród nich „Song porzuconej (Andrzeju)” Kabaretu Hrabi. Będą też niezapomniane skecze, takie jak „Tofik” Kabaretu Ani Mru Mru czy „Jerzyk dziś nie pije” Kabaretu Moralnego Niepokoju.

W piątym odcinku „Dance Dance Dance” na scenie rywalizować będą cztery duety: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do kolejnego etapu przejdą jedynie trzy pary. Emisja w sobotę, 24 kwietnia o godz. 20.00.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger