“M jak miłość” – odc. 1574 – 1577: Marcin odchodzi od Izy! [OPIS ODCINKÓW]

Wielkie emocje w “M jak miłość”! Chodakowski nie może wybaczyć żonie, że do okłamywała i postanowił się wyprowadzić… Już w 1574. odcinku Szymek zacznie rozumieć, że w jego rodzinie dzieje się coś bardzo złego…Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące najbliższych odcinków!

MTL Maxfilm

M jak miłość (1574), fot. MTL Maxfilm

Odcinki są dostępne w TVP VOD. Premierowe odcinki w poniedziałki i wtorki w TVP2, a powtórki w Dwójce i TVP HD. Kanał TVP2 można oglądać w Internecie za pośrednictwem platformy WP Pilot.

ODC. 1574

Marcin odchodzi od Izy i wyjeżdża do Grabiny. Czuje się zbyt zraniony, by szczerze z żoną porozmawiać. Olek – na prośbę Soni – konsultuje w pracy przypadek Janka i dochodzi do wniosku, że chłopak ma jednak szansę znów stanąć na nogi. Tymczasem Łukasz kolejny raz spotyka się z Patrycją. Gdy oboje spędzają razem namiętne chwile, do mieszkania brata zagląda nieoczekiwanie Ania.

Iza będzie całkowicie załamana… Aneta wmówi jej dzieciom, że ich matka jest chora, nie chcąc ich niepokoić. Szymek będzie pewien, że chodzi o coś innego. Opowie o wszystkim babci Aleksandrze…

Premierowy odcinek już 15 marca o 20:55 w TVP2, a powtórka 20 marca o 6:55 w Dwójce i 1 kwietnia o 16:10 w TVP HD.

ODC. 1575

Olewicz odnajduje w końcu Marcina w siedlisku i informuje o tym jego bliskich, a Aneta robi wszystko, żeby pogodzić w końcu szwagra z Izą. Tymczasem Bosacki nie poddaje się i wciąż szantażuje Michała żądając, by pisarz zgodził się na jego powrót do wydawnictwa. Sonia, która dzięki Rafałowi poznała wreszcie prawdę o problemach Janka, kolejny raz próbuje zbliżyć się do ukochanego.

M jak miłość (1575), fot. MTL Maxfilm

Premierowy odcinek już 16 marca o 20:55 w TVP2, a powtórka 21 marca o 6:55 w Dwójce i 2 kwietnia o 16:10 w TVP HD.ODC. 1676

Marcin wraca do Warszawy. W stolicy najpierw skieruje swe kroki do agencji detektywistycznej, by porozmawiać z Jakubem i poprosić go, by zweryfikował autentyczność filmu Bosackiego. Potem pojedzie do domu by… spakować swoje rzeczy. Iza przytuli do męża, a Marcin odwzajemni uścisk, ale potem i tak się wyprowadzi!

MTL Maxfilm

M jak miłość (1576), fot. MTL Maxfilm

Premierowy odcinek już 22 marca o 20:55 w TVP2, a powtórka 27 marca o 6:55 w Dwójce i 8 kwietnia o 16:10 w TVP HD. Prapremiera tego i następnego odcinka będzie dostępna już 16 marca na TVP VOD.

ODC. 1577

Kamil wciąż unika kontaktu z Weroniką i próbuje nie dopuścić do jej spotkania z Polą. A była kochanka śledzi go, gdy zawozi małą do przedszkola… Basia nadal marzy o tym, by Paweł poprosił Frankę o rękę i robi wszystko, by “zachęcić” ojca do oświadczyn. Sonia wciąż walczy o zdrowie Janka. Gdy Olek zdradza dziewczynie, jak niebezpieczny jest zabieg, który planuje u Morawskiego, policjantka wpada w panikę. A gdy jej ukochany trafia w końcu na salę operacyjną, Sonia przez kolejne godziny czuwa w klinice – wspierana przez Sobańską oraz Rafała.

Premierowy odcinek już 23 marca o 20:55 w TVP2, a powtórka 28 marca o 7:00 w Dwójce i 9 kwietnia o 16:10 w TVP HD. Prapremiera odcinka będzie dostępna już 16 marca w TVP VOD.

MTL Maxfilm

M jak miłość (1577), fot. MTL Maxfilm

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger