Nowy program Marty Manowskiej i serial “Velvet” w ramówce TVP Kobieta

8 marca czyli w Dzień Kobiet startuje kanał TVP Kobieta. W ofercie znajdą się programy lifestylowe, kulinarne, poradnikowe, dokumentalne, a także premierowe seriale i filmy. TVP Kobieta będzie dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej (na MUX-8 zamiast TVP Rozrywki) oraz w sieciach kablowych.

TVP Kobieta

Twarzami nowej stacji będzie m.in. Marzena Rogalska, Marta Manowska, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Ewa Minge. Ramówka jest podzielona na 3 pasma – poranne, popołudniowe i wieczorne. O poranku nie zabraknie lekkich seriali, programów kulinarnych i powtórki “Pytania na śniadanie” po emisji w Dwójce. W paśmie popołudniowym na antenie pojawią się premierowe programy stworzone specjalnie dla TVP Kobieta oraz programy poradnikowe, podróżnicze i rozrywkowe. Wieczorem nie zabraknie komedii romantycznych, kulturalnych i publicystycznych.

Ramówka nowej stacji

Produkcje własne

Od poniedziałku do piątku o 7:10 audycja “Trenuj z TVP Kobieta”. W tym programie gwiazdy telewizji i internetu zapraszają do aktywnego relaksu przy gimnastyce, jodze, fitnessie, tańcu i pilatesie.

“Pięknie przyprawiona” to program kulinarny prowadzony przez Agnieszkę Mielczarek. Blogerka i youtuberka będzie z pasją zachęcać widzów do zwrócenia uwagi na to, co spożywają na co dzień, co serwują swojej rodzinie. Program ma na celu zainspirowanie kobiet do poszukiwania nowych ścieżek kulinarnych i gotowania zdrowo. Emisja w środy o 19:00.

“Kobiety w drodze” to nowy program z gatunku human reality – wywiady prowadzone przez Martę Manowską. Programy będą realizowane w podróży (np. w pociągach). To audycja, w której uśmiech i łzy będą przewijać się, ukazując prawdziwego człowieka i to, jak wielobarwne jest nasze życie. Program będzie można oglądać we wtorki o 18:50.

W ramówce pojawi się także program “Kwiaty na warsztat” prowadzony przez Joannę Lewandowską – dyplomowaną florystkę i ogrodnik. Emisja w poniedziałki o 19:00.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: „Komisarz Mama” nowym serialem Polsatu. Kim jest serialowa Maria Matejko?

Kolejną premierową pozycją kanału TVP Kobieta będzie program “Ulepieni z pasji”. Miłka Raulin czyli najmłodsza polska zdobywczyni Korony Ziemi będzie rozmawiać z ludźmi nieprzeciętnymi, którzy mają pasję, odwagę i chcą realizować swoje marzenia. Widzowie będą mogli oglądać ten program w środy o 21:10.

W czwartki o 19:00 TVP Kobieta zaprasza na “Podróże Małej i Dużej”, Gospodynią programu jest youtuberka Monika Witkowska. To cykl dowodzący, że da się z małą dziewczynką, małą walizką i za małe pieniądze wyruszyć w podróż. Cała rodzina wymyśla kierunek, Monika planuje, a mąż nosi ciężary. Od Kaszub, przez Rzym, Lizbonę, Maroko i Buenos Aires – najlepsze kierunki, nieznane trasy…

TVP Kobieta od poniedziałku do niedzieli o 19:30 zaprasza na serial “Velvet”. Akcja serialu toczy się w Hiszpanii, w latach 50. i 60. XX wieku. Alberto, który właśnie odziedziczył po ojcu prestiżowy dom mody, zakochuje się w pięknej krawcowej. Rodzina ma jednak wobec niego inne plany…

Największe hity filmowe od poniedziałku do piątku o 21:45 oraz w soboty i niedziele o 22:35. Wśród nich “La La Land”, “Dirty Dancing” i “Pozycja obowiązkowa”.

Ramówka na pierwszy dzień nadawania:

05:30 Operacja Zdrowie – Dermatologia. Nasza skóra w dobie noszenia maseczek
06:05 Rodzinka.pl s.I – odc. 1 – Ferie w domu
06:35 Rodzinka.pl s.I – odc. 2 – Opiekunki
07:10 Trenuj z TVP Kobieta – /1/ Ćwiczenia dla kobiet w ciąży – mięśnie nóg
07:45 Marzę o Tobie – odc. 1
08:50 Niedziela z… twórczością Agnieszki Osieckiej
09:50 Zdolne bestie te Kossaki…
10:50 Gotowi do gotowania. Start! – (1)
11:30 Pytanie na śniadanie – pobudka
11:50 Pytanie na śniadanie
14:25 Okrasa łamie przepisy – Polskie jabłko
14:55 Operacja Zdrowie – Dermatologia. Nasza skóra w dobie noszenia maseczek
16:00 Ojciec Mateusz s.XXIV – Odc. 315 – Kameleon
16:55 Świat Mody – /1/ Haute Couture Paryż 2021
17:55 Kozacka miłość – odc. 1

19:00 Kwiaty na warsztat – /1/
19:30 Velvet s.I – odc. 1 i 2
21:30 Wypisz, wymaluj…miłość
23:35 Zakochany Mickiewicz
01:00 Sanatorium miłości s.I – odc. 1
01:50 Zakończenie dnia

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger