Planujesz nagranie reklamowe i szukasz lektora? Sprawdź banki głosów w internecie

Do wykonania nagrania reklamowego wraz z lektorem nie trzeba nawet wychodzić z biura lub z domu – teraz takie usługi zleca się również za pośrednictwem internetu. Jak to możliwe? Wystarczy dobry bank głosów, z którym można natychmiast wybrać dobrego lektora, a potem zlecić nagranie na konkretne potrzeby.

Lektorzy zajmują się świadczeniem usług lektorskich, czyli uczestniczą w nagraniach na zamówienie klientów. Przygotowują dla nich między innymi nagrania w celach reklamowych – do telewizji i radia, nagrania informacyjne, do centrali telefonicznych, filmów, seriali, audiobooków czy w celach szkoleniowych.

Jak działają banki głosów?

By wyszukać odpowiedniego lektora, warto skorzystać ze specjalnego serwisu internetowego jak bank głosów online –https://www.powitania.pl/bank-glosow/To specjalne bazy próbek lektorskich, czyli nagrań lektorów udostępnione bezpłatnie, aby na ich podstawie można było wybrać odpowiednią osobę do wykonania nagrania. Internetowe banki lektorskie są dzisiaj chętnie wybierane, ponieważ umożliwiają one sprawdzenie różnych próbek online – w dowolnym miejscu i czasie. W wyszukaniu właściwego lektora mogą pomóc wtedy również filtry i wyszukiwarki, z którym można określić płeć czy wiek lektora, jego doświadczenie, a także profil cenowy.

Jak wybrać dobrego lektora?

Aby wybrać dobrego lektora przez bank głosów, w pierwszej kolejności należy określić swoje wymagania. Każda reklama ma swoją specyfikę, w tym między innymi grupę docelową, co powoduje, że znalezienie odpowiedniego lektora powinno bazować na wcześniejszych badaniach marketingowych. Dopiero wtedy można rozpocząć poszukiwania właściwego lektora, który będzie mógł posłużyć się swoim głosem do wykonania konkretnego zadania. Dzięki temu, że z próbkami głosów można zapoznać się online w bankach głosów, jest to bardzo proste. Obecnie taka opcja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wielu agencji reklamowych, ale także firm, które samodzielnie zlecają wykonanie takich nagrań dla siebie.

Jak zlecić nagranie przez bank głosów?

Z bankiem głosów można nie tylko wyszukać właściwego lektora, ale również zamówić wraz z nim nagranie lektorskie. To duże udogodnienie, ponieważ całe zlecenie można wtedy przekazać do studia nagraniowego online. By zlecić nagranie przez bank głosów, konieczne jest w pierwszej kolejności wybranie lektora, a potem przekazanie w formularzu informacji, które mają być przez niego odczytane, a także innych danych dotyczących zlecenia. Usługi nagraniowe mogą być wykonane w ekspresowym tempie, jeżeli nagranie potrzebne jest jak najszybciej.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger