Daria Ładocha nową prowadzącą ”Ameryki Express”?

Kolejna edycja hitowego programu TVN ”Ameryka Express” zbliża się wielkimi krokami. Po rezygnacji dotychczasowej prowadzącej Agnieszki Woźniak-Starak, stacja szukała nowej twarzy produkcji.Czy będzie to Daria Ładocha?

Daria Ładocha

Daria Ładocha

Jak podaje Plejada nową prowadzącą będzie zwyciężczyni Agenta, blogerka i trenerka kulinarna, podróżniczka i jedna z gwiazd kącika kulinarnego ”Dzień Dobry TVN” – Daria Ładocha. Z pewnością będzie to nowe wyzwanie, gdyż dotąd Daria nie prowadziła tak dużego formatu.

Stacja jak widać chciała postawić na twarz związaną z TVN, z pasją do podróżowania i gotowania. “Ameryka Express” to bardzo popularny program TVN, który przed startem pierwszej edycji w Azji budził wielkie kontrowersje, a potem stał się hitową produkcją TVN, osiągającą wysoką oglądalność. W programie uczestniczą gwiazdy, które walczą między sobą o tytuł najlepszego duetu sezonu i duże pieniądze. Przy tym pokonują bardzo długie trasy w różnych warunkach, wykonując ciężkie wyzwania. Jak będzie tym razem, przekonamy się nie długo.

Kto wystąpi w nadchodzącej edycji programu Taniec z Gwiazdami?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger