Urszula Dudziak i Edyta Górniak w jury “The Voice of Poland 11”

W jury 11. edycji „The Voice of Poland” pojawi się Urszula Dudziak i Edyta Górniak. Jednocześnie Dudziak nie będzie już oceniać uczestników drugiej edycji „The Voice Senior”. W fotelach nie zabraknie także Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona.

Urszula Dudziak, fot. TVP

„The Voice of Poland 11” zadebiutuje na antenie Dwójki dopiero 12 września, ponieważ tydzień wcześniej odbędzie się Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Poszukiwania uczestników do programu zakończyły się pod koniec maja. Nagrania do show mają ruszyć w połowie sierpnia.

W poprzedniej edycji uczestników oceniali: Tomson i Baron, Michał Szpak, Kamil Bednarek oraz Margaret. Niewykluczone, że Urszulę Dudziak w “The Voice Senior” zastąpi Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska lub Beata Kozidrak. Reszta jury ma pozostać bez zmian.

Edyta Górniak była już jurorką “The Voice of Poland”. Oceniała występy uczestników w trzeciej, piątej i szóstej edycji. Program nadal będzie prowadzić Tomasz Kammel i Maciej Musiał, ale w odcinkach na żywo nie zobaczymy Marceliny Zawadzkiej.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger