Nowy serial “Nieobecni” wkrótce w Player.pl i TVN

Corocznie w Polsce znika bez śladu około 20 000 ludzi – małe miasteczko! „Nieobecni” to produkcja, w której osią wydarzeń jest tajemnicze zaginięcie całej rodziny. W rolach głównych występują Justyna Wasilewska i Piotr Głowacki. Projekt powstaje na zamówienie serwisu Player, do którego trafi już za kilka miesięcy.

“Nieobecni” – nowy serial w Player.pl i TVN

Twórcy najnowszej produkcjiPlayer Original„Nieobecni”inspirowali się prawdziwymi historiami najgłośniejszych zaginięć ostatnich lat w Polsce. Intrygująca zagadka rodziny Gajdów łączy w sobie elementy obyczajowe z wątkiem śledczym.

Zdjęcia realizowane są od kilku tygodni w Warszawie i okolicach. Na małym ekranie – debiutująca w głównej roli serialowej – ceniona aktorka filmowa i teatralna,Justyna Wasilewska(„Ikar. Legenda Mietka Kosza”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Pomiędzy słowami”). Partneruje jejPiotr Głowacki(„Mistrz”, „1800 gramów”, „Planeta singli”, „W głębi lasu”).

Bohaterką „Nieobecnych” jest Mila Gajda (w tej roli Justyna Wasilewska), ciesząca się uznaniem tancerka i performerka, która wraca do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Na miejscu kobieta odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach…

Okruszki na talerzach, parująca szklanka jeszcze ciepłej herbaty i pływający w wannie karp to jedyne co Mila zastaje po dotarciu do domu. Wszystko wskazuje na to, że rodzinne przygotowania do wigilijnej kolacji zostały gwałtownie przerwane. Czy rodzice i brat wyszli jeszcze na ostatnie przedświąteczne zakupy? A może coś zmusiło ich do opuszczenia domu? Mijają kolejne godziny, mieszkańcy Kasprowa zasiadają już do wieczerzy bożonarodzeniowej, a bliscy Mili wciąż nie wracają. Dziewczyna, na własną rękę, zaczyna szukać wskazówek. I nagle okazuje się, że nikt z sąsiadów nic nie widział, ani nie słyszał.

Jak to możliwe, że trzyosobowa rodzina tak po prostu „zapadła się pod ziemię”?

W tym trudnym momencie z pomocą Mili przychodzi podkomisarz z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych,Filip Zachara (Piotr Głowacki). Ekscentryczny – cierpiący na zespół Aspergera – funkcjonariusz rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginięcia rodziny Gajdów. Wspólnie, pomimo diametralnie różnych charakterów, które przy każdej okazji ścierają się, zaczynają odkrywać elementy intrygującej zagadki i poznają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Ale czy oboje są na nie gotowi?

W serialu widzowie zobaczą także m.in. Danutę Stenkę, Annę Dymną, Izabelę Kunę, Grzegorza Damięckiego, Zbigniewa Stryja i Łukasza Garlickiego. Premiera serialu w serwisie Player.pl za kilka miesięcy, zaś emisja w TVN jest zaplanowana na 2021 rok.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger