SYMPHOETHNIC już 23 sierpnia zabrzmi w Katowicach

SYMPHOETHNIC to nowatorski projekt muzyczny Golec uOrkiestry z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej SILESIAN ART COLLECTIVE oraz wybitnych wirtuozów gry na instrumentach etnicznych.

SYMPHOETHNIC to nowatorski projekt muzyczny Golec uOrkiestry TVP

SYMPHOETHNIC – nowatorski projekt muzyczny Golec uOrkiestry

Muzycznym zwiastunem tego wydarzenia jest niekwestionowany przebój tego lata piosenka „Górą Ty”Golec uOrkiestry, Gromee’iego oraz Bedoes’a. Jest to pierwszy tego typu symfoniczno – etniczny projekt w Polsce. Na jednej scenie wspólnie zagra 100 muzyków!

Na jednej scenie z Golec uOrkiestrą wystąpią wyjątkowi artyści: Piotr Cugowski, Andrzej Lampert, Kuba Badach, Bedoes, GROMEE, Krzysztof Trebunia-Tutka, Fundacja Braci Golec, Orkiestra Kameralna Silesian Art CollectiveorazRafał Rozmus– dyrygent.

To ponad 100-minutowe widowisko muzyczne, w którym w nowoczesny sposób połączono brzmienie orkiestry symfonicznej z unikatowym brzmieniem etnicznych instrumentów łuku Karpat Polskich. Jest to jednocześnie produkcja telewizyjna, w której w nowatorski sposób polska tradycja koresponduje z nowoczesnością, poprzez filmowe wizualizacje, dźwięk oraz światło na najwyższym światowym poziomie!

Bilety wciąż są dostępne na to niezwykłe wydarzenie – można je kupić za pośrednictwem platformy ABILET.PL.

Festiwal “Giganci Sceny” w Energylandii [FOTORELACJA]

Piotr Barański

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger