Nowy teleturniej „Moja klasa – Back To School” od 11 maja w TVP2. Jak zgłosić się do programu?

W poniedziałek, 11 maja o godz. 18:30 Dwójka zaprasza na premierę emocjonującego teleturnieju „Moja klasa – Back to School”, który pozwoli uczestnikom na sprawdzenie wiedzy zapamiętanej ze szkoły. Teleturniej emitowany będzie od poniedziałku do piątku. Poprowadzi go Maciej Kurzajewski.

Moja klasa – Back to school TVP2 [CASTING]

W trakcie odcinka prowadzący łączy się online z uczestnikiem i jego rodziną. Zadaje im pytania z zakresu wiedzyszkoły podstawowej i liceum. Do każdego pytania są cztery propozycje odpowiedzi. Uczestnicy, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie otrzymują nagrody pieniężne, których wysokość zależy od tego, jak szybko to zrobią. W trakcie ustalania odpowiedzi drużyna może się konsultować, wspierać pomocami naukowymi, a nawet ściągać.

Jeśli drużyna ukończy liceum, może przystąpić domatury. To wielki finał teleturnieju, w którym trzeba poprawnie odpowiedzieć na pięć otwartych pytań. Ci, którzy odpadną przed zdaniem matury, otrzymują kwotę gwarantowaną, która premiowała ostatnią prawidłową odpowiedź. W sumie można wygrać 24 000 złotych.

W teleturnieju może wziąć udział każdy,bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić ankietę (TUTAJ) i wysłać filmik z prezentacją swojej osoby i członków drużyny na adres: bts@hugopolska.pl

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. miki pisze:

    Fajnie jakby jeszcze email istniał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger