Koncerty w 2020 roku, na które czekamy

Wszyscy nie możemy doczekać się końca izolacji i powrotu imprez masowych w 2020 roku. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie roku koncerty i wydarzenia muzyczne jednak się odbędą. Na które imprezy czekamy z utęsknieniem?

Koncerty, na które czekamy

Oto cztery wydarzenia z czterech różnych obszarów muzycznych – koncerty hiphopowe, klubowe, elektroniczne i new wave, na które warto wybrać się pod koniec roku. Bilety można zarezerwować już dziś, aby nikt nie zajął miejscówek – zobacz cenybiletów na koncerty.

Christian Löffler – 9-11 września w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu

Wrześniowa trasa koncertowa Christiana Löfflera obejmuje trzy lokalizacje. 9 września występ zaplanowany jest w Poznaniu, 10 w Warszawie, a 11 we Wrocławiu. Niemiecki artysta zadebiutował w 2012 roku albumem, który na zawsze zmienił oblicze muzyki tech-house. Tchnął w nią powiem indie-popu, tworząc całkiem nową jakość na scenie muzyki elektronicznej i tworzył młodemu twórcy drogę do ogromnego sukcesu. Już nie możemy się doczekać jego koncertów w Polsce – to zawsze ogromna dawka pozytywnych wibracji.

Koncert Mr Kękę – 18 września w Bydgoszczy

Trasa koncertowa Kękę zaplanowana na ten rok to nie lada gratka dla miłośników hip-hopu. Kękę jest gigantem sceny rapowej w Polsce i tym razem wybiera się w trasę po kraju, aby promować najnowszy album zatytułowany Mr Kękę. Płyta jest najbardziej zróżnicowana z dotychczasowych wydań rapera. Na zaplanowanych na 18 wrześnie koncercie w bydgoskiej estradzie usłyszysz więc zarówno prześmiewcze kawałki, jak i bardziej refleksyjne, gorzkie utwory. Bydgoszcz nie jest jedyną lokalizacją, gdzie będą odbywać się występy Kękę – planowane są jeszcze koncerty w Poznaniu, Warszawie, Radomiu czy Wrocławiu. Trzymajmy kciuki, by się odbyły zgodnie z harmonogramem.

Mayday Poland – 10 listopada w Katowicach

Ten festiwal elektronicznej muzyki tanecznej to już żywa legenda. Jego 21. edycja planowana jest na 10 listopada. Jak co roku, ta i tym razem w planach obszerny line-up wypełniony najlepszymi nazwiskami w świecie muzyki techno. Szczegóły nie są jeszcze znane publiczności, ale warto zamówić bilety już dziś – festiwal co roku cieszy się ogromnym zainteresowanie. Oprócz porywających do tańa dźwięków planowane są niesamowite instalacje świetlne, laserowe i ledowe. Pierwsze ogłoszenia artystów już wkrótce.

Austra – 4 listopada w Warszawie

Koncert Austra, zaplanowany w listopadzie w warszawskim klubie Niebo, to gratka dla fanów alternatywnych brzmień. Muzyka tej grupy określana jest jako fuzja estetyki gotyckiej, glamour i queer. Spodoba się z pewnością fanom muzyki new wave. Jednym z najbardziej znanych w ostatnim czasie utworów jest singielRisk it– manifest lęku przed byciem zbyt wrażliwym. Na czele zespołu stoi wokalistka pochodzenia litewskiego, Katie Stelmanis, która w plebiscycie Spinner na 25 najciekawszych kobiecych artystek muzycznych uplasowała się na miejscu 14.

Czy wiesz, że na niektóre koncerty możesz zakupić bilet zwrotny? Jeśli zmienisz zdanie lub zmienią się okoliczności, możesz w określonym czasie zwrócić wejściówkę w formie elektronicznej. Uwaga! Bilet zwrotny jest dostępny tylko wtedy, gdy w treści opisu danego koncertu zostało wskazana możliwość zakupu tego rodzaju biletu. Spis imprez z wejściówkami z tym udogodnieniem znajdziesz tu:bilet zwrotny.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger