Sławomir, Farna, Szpak, Romanowska, Szwed i Gintrowska składają czytelnikom “TELE Rozrywki” noworoczne życzenia!

W tym roku nasi fotoreporterzy pojawili się na imprezach sylwestrowych zorganizowanych przez głównych nadawców telewizyjnych. Podczas “Sylwestrowej Mocy Przebojów” zorganizowanej przez Telewizję Polsat w Chorzowie, mieliśmy okazję poprosić gwiazdy i prowadzących imprezę o życzenia noworoczne dla czytelników naszego portalu. Posłuchajcie, czego życzą Wam: Sławomir z Kajrą, Ewa Farna, Michał Szpak, Ela Romanowska, Aleksandra Szwed i Aleksandra Gintrowska:

Gwiazdom dziękujemy za wspaniałe życzenia i oczywiście przyłączamy się do nich. Fotorelacje z imprez sylwestrowych w Chorzowie, Warszawie i Zakopanem pojawią się na naszym portalu jeszcze w tym tygodniu.


Ponad 10 milionów Polaków powitało Nowy Rok przed telewizorem!

Średnia widownia wszystkich stacji transmitujących sylwestrowe imprezy między godz. 23.57 ostatniego dnia ub.r. a 0.04 pierwszego dnia br. wyniosła 10,59 mln osób. Zdecydowanie najwięcej, bo 6,08 mln osób śledziło w tym czasie TVP2. 14 tys. widzów oglądało „Sylwester z Dwójką” na antenie TVP Polonia. Dodatkowe 155 tys. oglądających miała w tym czasie Jedynka, która również w okolicy północy transmitowała imprezę. Z kanałami Telewizji Polsat transmitującymi „Sylwestrową moc przebojów” nowy rok przywitało łącznie 2,30 mln widzów (z czego 2,07 mln w Polsacie, 147 tys. w Polsacie 2 i 84 tys. w Polsacie News). Średnia widownia TVN transmitującego koncert „Warszawa – Stolica Sylwestra 2018” wyniosła 2,04 mln widzów. Łączna widownia wszystkich stacji pokazujących duże imprezy sylwestrowe wyniosła 10,59 mln osób.

Spośród wszystkich imprez sylwestrowych największym zainteresowaniem cieszył się „Sylwester z Dwójką” zorganizowany przez Telewizję Polską i miasto Zakopane. Ponad 5-godzinne widowisko na antenie TVP2 śledziło 5,51 mln osób. Dodatkowe 123 tys. widzów śledziło wydarzenie pokazywane od godz. 21.00 w TVP Polonia. Zorganizowaną przez Telewizję Polsat w Katowicach „Sylwestrową Moc Przebojów” oglądało 1,98 mln widzów w Polsacie, 166 tys. w Polsacie 2 i 148 tys. w Polsacie News (rok temu było to odpowiednio 2,24 mln widzów w Polsacie, 221 tys. w Polsacie 2, 110 tys. w Polsacie News i 73 tys. w Polsacie News 2, a więc impreza ta zanotowała znaczący spadek oglądalności). Koncert TVN „Warszawa – Stolica Sylwestra 2018” zorganizowany w Warszawie, którego widownia na głównej antenie wyniosła 1,47 mln osób. Rok temu widowisko miało niemal identyczne wyniki.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger