Nowa para prowadzących “Dzień dobry TVN”. Duże zmiany w programie

Do grona prowadzących “Dzień dobry TVN” dołączą Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Zmieni się też godzina startu programu. Poranne pasmo rozpocznie się o godz. 8:00 i potrwa do 11:30.

Dzień dobry TVN: Paulina Krupińska i Damian Michałowski

Wraz z wiosenną ramówką ogłoszono nowe wiadomości. Od marca nową energię na kanapy Dzień Dobry TVN wnosić będą: Paulina Krupińska, modelka i prezenterka oraz Damian Michałowski, dziennikarz, którego od 10 lat możemy słuchać w Radiu Zet.

Oprócz nowych prowadzących wiosną w “Dzień dobry TVN” pojawią się nowe cykle. Codziennie pokazywane będą metamorfozy widzów “Dzień dobry TVN”, którzy zgłosili się przez formularz na stronie internetowej programu. W „Raz, dwa, trzy – piękna Ty” będzie można zobaczyć efekty pracy stylistów, makijażystów i fryzjerów.

„Co z tego wyrośnie?” to druga nowość w “Dzień dobry TVN”. Redakcja programu na swojej działce posadzi nasiona, a jesienią zbierze plony. W cyklu ogrodniczym widzowie znajdą porady dotyczące pielęgnacji roślin oraz wskazówki, jak prowadzić własny „warzywniak”.

Kolejna nowość to cykl „Sama to ogarniesz!”, który szczególnie zainteresuje „Zosie-samosie” i wszystkie kobiety, które mają dryg do domowych napraw i nie boją się używać młotka i śrubokrętu. Dwie prowadzące pokażą w nim, jak naprawić różne sprzęty w domu, jak korzystać z narzędzi typu kombinerki oraz jak samemu i bez wydawania dużych pieniędzy zaaranżować mieszkanie, zrobić proste ozdoby i przeprowadzić nieskomplikowane remonty.

W każdy weekend będzie za to można poznać różne sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem. O ciekawych pomysłach w cyklu „Świecie według Tadka”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger