Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski poprowadzą show “Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Kto wystąpi?

Telewizja Polska po raz pierwszy rozpoczyna sprzedaż biletów na organizowane przez siebie nagrania na żywo. Pionierski projekt dotyczyć będzie muzycznego show „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, którego nagrania odbywać się będą od 28 lutego, w każdy piątek, w studiu TRANSCOLOR pod Warszawą.

Jurorzy programu “Star Voice. Gwiazdy mają głos”

W programie „Star Voice. Gwiazdy mają głos” aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne. Jury oceni każdy występ, jednak to widzowie TVP2 zadecydują, który artysta zwycięży w danym odcinku. Jurorami nowego show będą: Helena Vondrackova, Majka Jeżowska i Mariusz Kałamaga.

Uczestnikami pierwszej edycji programu będą m.in.: Aleksandra Szwed, Robert Koszucki, Jacek Lenartowicz, Marcin Urbaś, Monika Pyrek, Beata Chmielowska-Olech, Tadeusz Chudecki. Po raz pierwszy w roli prowadzących zobaczymy Michalinę Sosnę i Mariusza Czerkawskiego.

O choreografię zadba znany z popularnych programów tanecznych Tomasz Barański. Nie zabraknie też pięknych kostiumów, scenografii i spektakularnych efektów pirotechnicznych.

Dodatkowe informacje o biletach dostępne są na stroniebilety.tvp.pl.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger