Koniec „#dziejesię” i „#dzieńdobryWP” w Telewizji WP

We wrześniu Telewizja WP zakończy emisję porannego programu publicystyczno-lifestylowego „#dzieńdobryWP” oraz popołudniowego programu informacyjnego „#dziejesię”. Pracę straci prawie cała redakcja obu programów.

„#dziejesię” i „#dzieńdobryWP” są emitowane od startu Telewizji WP w grudniu ub.r. Pierwszy program początkowo miał dwa wydania dziennie: o 16:50 (najczęściej prowadził je Maciej Orłoś) i po godz. 18 (jego gospodarzem był m.in. Igor Sokołowski). Z tego drugiego zrezygnowano w kwietniu, zastępują je nadawaną do końca lipca „Infoteką”. „#dzieńdobryWP” początkowo trwało dwie godziny i zaczynało się o 9:00, w kwietniu skrócono je o połowę i przesunięto na godz. 8:00. Jednocześnie pożegnano się z częścią dziennikarzy i wydawców, natomiast z końcem czerwca ze stacją rozstała się Kamila Biedrzycka-Osica.

Wirtualna Polska w komunikacie uzasadnia, że te zmiany w ramówce „mają na celu m.in. zwiększenie produkcji intencjonalnego wideo online oraz dalszą poprawę oglądalności stacji telewizyjnej”. W jesiennej ramówce Telewizji WP pojawi się talk-show Macieja Orłosia „Orłoś kontra”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger