Nowy serial ”Miłość na zakręcie” już w sierpniu na antenie Czwórki!

Nowa produkcja Czwórki to przede wszystkim serial obyczajowy, ale nie zabraknie w nim wątków komediowych i sensacyjnych. Stacja postanowiła nie czekać na start wrześniowej ramówki i ”Miłość na zakręcie” będzie można śledzić już od 19 sierpnia o 20.00, cztery razy w tygodniu.

Główna bohaterka “Miłości na zakręcie”, Jowita wykłada na uczelni, a prywatnie – matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego. Nie jest to proste, dlatego jej życie to pasmo nowych wyzwań.

Obok pierwszoplanowej historii Jowity (w tej roli Kamila Boruta) widzowie śledzić będą perypetie innych bohaterów ”Miłości na zakręcie”. Wśród nich: właścicielka pobliskiego baru – Krysia (Wioletta Arlak), ojciec głównej bohaterki – Wiktor (Karol Strasburger) i jej syn – Krystian (Jasper Sołtysiewicz). Ponadto, w serialu pojawi się pasjonatka motoryzacji – Ewa (Aleksandra Szwed) czy mechanicy – Sebastian, Darek i Igor (Michał Hołub, Mateusz Wróblewski i Sebastian Dziubiel).

Serial produkuję dla Czwórki Constantin Entertainment Polska. Za produkcję serialu odpowiada Magdalena Kuźnik-Czwojda, która jest również jego głównym scenarzystą. „Miłość na zakręcie” reżyserują Paweł Orwat i Marcin Szczerbic.

„Zawsze warto”: Nowy serial w Polsacie już jesienią!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger