Już dziś powraca po wakacjach “Pierwsza miłość”!

To jeden z najdłużej emitowanych seriali obyczajowych w Polsce. 4 listopada 2019 roku obchodzi 15-lecie emisji na antenie Telewizji POLSAT! Losy mieszkańców Wrocławia i Wadlewa od lat cieszą się sympatią widzów. Dziś o 18.00 premierowy odcinek “Pierwszej miłości”.

Jesienne odcinki zapowiadają się równie emocjonująco. Miłosne dylematy Melki, bolesna prawda o pochodzeniu Marysi, to zaledwie garstka emocjonujących wrażeń, które czekają na nas premierowo. Poznamy również dalszy ciąg zdarzeń w firmie Karola Wekslera związanych z katastrofą budowlaną i korupcją, do której skłonny był biznesmen, aby bronić interesów firmy.

Ponadto wielkie życiowe zmiany szykują się również w życiu Emilki, która postanowi iść za głosem serca i związać się z Mateuszem. Radosnych chwil nie zabraknie w życiu Kingi, która po dramatycznych doświadczeniach ze sportami ekstremalnymi niespodziewanie zacznie robić karierę medialną. Z pewnością więc, w “Pierwszej miłości” będzie się działo.

Do głównej obsady serialu: Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Łukasz Płoszajski, Wojciech Błach, dołączyli: Jan Wieczorkowski oraz Daniel Olbrychski. Nowe odcinki serialu “Pierwsza miłość” jak zawsze w Polsacie od poniedziałku do piątku o 18.00.

14. sezon Przyjaciółek od 5 września w Polsacie

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger