Junior Eurowizja 2019: Reprezentant Polski zostanie wybrany w programie “Szansa na sukces”

W zeszłym roku Polskę na Eurowizji Junior reprezentowała zwyciężczyni pierwszej edycji programu “The Voice Kids” czyli Roksana Węgiel. W tym roku, dzięki zwycięstwie Roxie, Junior Eurowizja 2019 zostanie zorganizowana w Polsce- w Gliwicach. Osobę, która będzie reprezentować Polskę w tym konkursie, wybierzemy w programie “Szansa na sukces“.

Premierowe odcinki “Szansy na sukces” będą emitowane od 8 września w niedzielne popołudnia o 15:15. W nowym sezonie nie zabraknie niespodzianki – w specjalnych odcinkach wystąpią tylko dzieci i młodzież w wieku 9-14 lat i wśród tych uczestników zostanie wyłoniona osoba, która w listopadzie będzie nas reprezentować na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

Dodatkowe castingi do programu, przeznaczone tylko dla osób w wieku 9-14 lat, odbędą się w dn. 13-14 lipca w Warszawie. Castingi odbędą się w budynku Telewizji Polskiej (ul. J.P.Woronicza 17, blok F). Castingi zarówno w sobotę, jak i niedzielę będą rozpoczynać się o 9:00, a zapisy potrwają do 17:00. Co więcej, produkcja zaprasza osoby, które lubią śpiewać solo lub w duecie.

Szansa na sukces - Eurowizja Junior 2019

Szansa na sukces – Eurowizja Junior 2019

Program “Szansa na sukces” powrócił na antenę Dwójki w kwietniu br. Zwycięzcą programu “Szansa na sukces. Opole 2019” została Aleksandra Nykiel, która w ramach nagrody otrzymała możliwość występu w konkursie Debiuty podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Co więcej, zwyciężczyni tego programu otrzymała nagrodę publiczności podczas koncertu Debiutów, który odbył się 14 czerwca w opolskim amfiteatrze. Warto także podkreślić, że inny uczestnik tej edycji- Sargis Davtyan, także brał udział w tym kultowym konkursie i zdobył tam główną nagrodę opolskich Debiutów, czyli nagrodę im. Anny Jantar. Co ciekawe, zarówno Aleksandra Nykiel, jak i Sargis Davtyan, brali udział w tym samym odcinku “Szansy na sukces”.

„Zawsze warto”: Nowy serial w Polsacie już jesienią!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger