Festiwal “Magiczne Zakończenie Wakacji” od 25 do 27 sierpnia w Polsacie

Festiwal “Magiczne Zakończenie Wakacji” to trzy dni wyjątkowych kabaretowych i muzycznych emocji w kieleckiej Kadzielni. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia. W programie “Letnia Klinika Skeczów Męczących”, muzyczna podróż i tradycyjna “Świętokrzyska Gala Kabaretowa”. Wystąpią znane i lubiane kabarety oraz polskie i zagraniczne gwiazdy. Bilety są już dostępne.

Magiczne Zakończenie Wakacji 2023

Magiczne Zakończenie Wakacji 2023

Pierwszego dnia Amfiteatr Kadzielnia przejmie Kabaret Skeczów Męczących. U ich boku pojawi się niezawodna drużyna aktorów, parodystów i kabareciarzy z najwyższej półki, którzy stworzą “Letnią Klinikę Skeczów Męczących” – program pełen obyczajowych aktualności, bieżącej polityki w krzywym zwierciadle i bezkompromisowego komentarza do naszej codzienności. Na scenie wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret K2, Kabaret Nowaki, Monika Dryl, Michał Czernecki, Paweł Koślik. Transmisja we wrześniu w Polsacie.

W sobotni wieczór organizatorzy zapraszają na koncert “Przebój lata Radia Zet i Polsatu“. O dobrą zabawę zadbają wyjątkowi zagraniczni goście oraz największe polskie gwiazdy, których hity będą królowały na tegorocznych wakacyjnych listach przebojów. Na scenie m.in. Alvaro Soler, Ray Dalton, Nea, Krystian Ochman, Blanka, Smolasty, Agnieszka Chylińska i Dawid Kwiatkowski. Transmisja na żywo w Polsacie od 20:00.

Podczas “Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej” wystąpią najlepsi w swoim fachu – Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Szymon Łątkowski, którzy podsumują kończące się wakacje. Transmisja na żywo w Polsacie od 20:00.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger