“Bake Off – Ale Ciacho! 5” od 23 grudnia w TVP2

W niedzielę 23 grudnia 2018 roku na antenę TVP2 wraca „Bake Off – Ale ciacho!”. To już piąta edycja najbardziej apetycznego programu w polskiej telewizji. Najlepsi z najlepszych będą mieli szansę stanąć do rywalizacji, w której wygraną jest tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 000 złotych!

Bake Off- Ale Ciacho 5, fot. TVP

W piątej edycji „Bake Off – Ale ciacho!” udamy się w kulinarną podróż dookoła świata. Dwanaścioro uczestników wzbije się na wyżyny cukierniczych umiejętności, aby zadowolić jurorów. Najlepsi w Polsce amatorzy cukiernictwa zmierzą się z tradycyjnymi wypiekami kuchni polskiej oraz przysmakami inspirowanymi m.in. kuchnią gruzińską, angielską, francuską i amerykańską. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji „Bake Off…”, uczestnicy będą musieli przygotować spektakularny, lewitujący tort!

Podobnie jak w poprzednich edycjach zmagania kulinarne uczestników ocenią merytoryczni, ale niepozbawieni szczypty poczucia humoruMichał BryśiKrzysztof Ilnicki. Ponownie zobaczymy także niezastąpione prowadzące –Marcelinę ZawadzkąiIdę Nowakowską.

Apetyczna rywalizacja piątej serii „Bake Off – Ale ciacho!” rozegra się w pięknej scenerii na terenie pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Kulinarny show Dwójki „Bake Off – Ale Ciacho!” realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu „The Great British Bake Off” stworzonego przez Love Productions i pokazywanego w ponad 20 krajach.

“Bake Off – Ale Ciacho!”, niedziela, 23.12.2018 r. o godz. 15.15 w TVP2

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger