Ruszają “Polskie biesiady” w TVP2

TVP2 zaprasza na wyjątkowe i niepowtarzalne spotkania muzyczne pod hasłem „Polskie biesiady”. Takiego show jeszcze nie było! Wspólne, międzypokoleniowe śpiewanie w plenerze, w gronie znajomych, sąsiadów, rodziny i muzycznych idoli. Gwiazdy na wyciągnięcie ręki, bliżej niż kiedykolwiek. Śpiewające nie dla nas, lecz z nami. Wszystko to w klimacie przyjacielskiego, muzycznego letniego pikniku pt. „Polskie biesiady” – autorskiego projektu Telewizji Polskiej. Zaczynamy już w sobotę, 17 czerwca o godz. 20:00 w TVP2.

„Polskie biesiady” TVP2

„Polskie biesiady” TVP2

Pamiętając, przy jakich okazjach i w jakich okolicznościach Polacy najchętniej śpiewają, a także w jakich regionach wspólne śpiewanie było i jest popularną tradycją, telewizyjna Dwójka zaprasza na międzypokoleniowe, muzyczne „Polskie biesiady” – śląską, turystyczną, warszawską, weselną, góralską, romską, żeglarską, kresową oraz finałową pod hasłem „Poprawiny”, będącą podsumowaniem całego sezonu.

Rozśpiewane grono przyjaciół zawita na Śląsku w Rybniku i w Pszczynie, w świętokrzyskiej Tokarni, w Warszawie, w Małopolsce u podnóża gór, w mazowieckiej Iłży, na Mazurach oraz w Chełmie na Lubelszczyźnie.

Wśród biesiadników – muzyczne gwiazdy związane i kojarzone z poszczególnymi regionami Polski, lokalne zespoły folkowe, uczestnicy programów „The Voice of Poland” i „Szansa na sukces” oraz każdy, kto będzie miał chęć wziąć udział we wspólnym śpiewaniu.

Kogo zobaczymy i usłyszymy na „Polskich biesiadach”? Swój udział potwierdzili m.in.: Maryla Rodowicz, Helena Vondráčková, Halina Mlynkova, grupa Pectus, Golec uOrkiestra, Staszek Karpiel-Bułecka, Maciej Miecznikowski, Czerwone Gitary, Trebunie Tutki, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, słynny Kukla Band oraz cała plejada gwiazd reprezentujących lokalne sceny muzyczne. To w ich wykonaniu usłyszymy największe przeboje, które zna każdy z nas. Nie zabraknie też premier i muzycznych nowości!

Roli gospodarzy i wodzirejów na „Polskich biesiadach” podjęli się popularni prezenterzy telewizyjni, aktorzy i wokaliści, wśród których nie zabraknie takich osobowości jak: Anna Popek, Robert Rozmus, Marek Sierocki, Izabella Krzan, Tomasz Wolny, Łukasz Nowicki, Hanka Rybka, Kajra i Sławomir, Rafał Brzozowski czy Olga Szomańska. Niektórzy spośród nich zaprezentują się w zupełnie nowych, często zaskakujących i nietypowych dla siebie wcieleniach!

,,Polskie biesiady”– od 17 czerwca w kolejne soboty o godz. 20:00 na antenie TVP2.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger