Ola Jordan zastąpi Beatę Tyszkiewicz w “Tańcu z gwiazdami”

Do jury programu “Taniec z gwiazdami” dołączy Ola Jordan. Tancerka polskiego pochodzenia zastąpi Beatę Tyszkiewicz. Jordan przez dziesięć lat uczestniczyła w brytyjskiej edycji “Tańca z gwiazdami”.

Jordan razem ze swoim mężem Jamesem prowadzi w Wielkiej Brytanii szkołę tańca. Przez 10 lat występowała jako tancerka wspólnie z celebrytami w brytyjskiej edycji „Tańca z gwiazdami”, w jednej z edycji zwyciężyła w parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem. Ponadto w 2010 roku Ola i James Jordanowie byli jurorami w programie „Dancing on Wheels” dla tancerzy na wózkach inwalidzkich. W swojej karierze Ola Jordan była finalistką turniejów tanecznych takich jak Międzynarodowych Zawodów Blackpool Professional Rising Stars Latin i British Championships for Professional, a w 1999 roku zdobyła tytuł mistrzyni Polski w tańcu. Dwa lata temu napisała książkę „Strictly Ola” o swojej życiowej przygodzie z tańcem.

– To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej – komentuje Ola Jordan. – Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program „Taniec z Gwiazdami” będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje – dodaje.

W jury polskiej wersji „Tańca z gwiazdami” zastąpi Beatę Tyszkiewicz, która zrezygnowała z tego ze względów zdrowotnych. Pozostałymi jurorami bez zmian będą Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” zacznie się 2 marca i będzie emitowana w piątki tuż po godz. 20 w Polsacie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger