Edyta Górniak we własnym reality show!

TVN jesienią pokaże nowe reality show, którego gwiazdą będzie Edyta Górniak!

Edyta Górniak reality show TVN

Edyta Górniak, fot. TELE Rozrywka – Rafał Świerczyna

TVN potwierdził pojawiające się ostatnio plotki o nowym telewizyjnym projekcie Edyty Górniak. Tym razem znana i ceniona piosenkarka będzie na oczach widzów… uczyć się prowadzić samochód. W rozmowie TVN.pl, Edyta przyznała, że jest to dla niej duże wyzwanie. Będzie musiała zmierzyć się z czymś, co prześladuję ja przez całe życie. Największym kłopotem jest dla niej brak podzielnej uwagi. Dlatego też, widzów czeka zapewne wiele zaskakujących przypadków z Edytą za kółkiem.

Z pewnością, reality show z jej udziałem to duża niespodzianka. Szczególnie, że piosenkarka zawsze budzi sporo emocji. Jak poradzi sobie tym razem?

Edyta Górniak była już uczestniczką telewizyjnych programów rozrywkowych: Ranking gwiazd (2008), Taniec z gwiazdami (2010), Tak to leciało! (2011) i Agent – Gwiazdy (2018), a także jurorką w programach: Jak oni śpiewają (2007–2009) i Hit Hit Hurra! (2016). Była także trenerką w programach: Bitwa na głosy (2012), The Voice of Poland (2013–2015) i The Voice Kids (2018). Za udział w The Voice of Poland i Hit, hit, hurra! została nominowana do Telekamer „Tele Tygodnia” w kategorii „Juror” (w 2015, 2016 i 2017). Wystąpiła gościnnie w serialach Na dobre i na złe i Niania.

Znamy prowadzącą Love Island Polska w Polsacie!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger