Samsung Galaxy Note7 z Gear VR w Plusie

Samsung Galaxy Note7 wraz z Gear VR pojawił się w sklepie internetowym Plusa. W przedsprzedaży można kupić najnowszy produkt koreańskiej firmy Samsung – smartfon Galaxy Note7 z goglami do rzeczywistości wirtualnej Gear VR. W przedsprzedaży pojawił się również smartfon Honor 8.

Galaxy Note7 to smartfon, który poradzi sobie z każdym zadaniem i pozowali na płynne przełączanie się pomiędzy pracą a rozrywką. Ma podwójnie zakrzywiony ekran dzięki czemu można działać sprawniej i efektywniej, jego niemal bezramkowy ekran zapewnia większą funkcjonalność, a rysik pisze jak prawdziwy długopis. Otrzymał też pojemniejszy akumulator o imponującej szybkości ładowania i jest wodoodporny od obudowy aż po rysik.

Gwarantuje najlepszą rozrywkę, taką jak zachwycające przełomową jakością obrazu filmy HDR i gry stworzone w Vulkan API, tym bardziej, że w przedsprzedaży w Plusie można go mieć w zestawie z goglami do wirtualnej rzeczywistości Samsung Gear VR.

Zestaw Samsung Galaxy Note7 i gogle Gear VR dostępny jest na www.plus.pl za 1749 zł w abonamencie 169,99 zł dla przenoszących numer. Również na www.plus.pl w ofercie dla klientów przenoszących numer dostępny jest smartfon HONOR 8. W porównaniu z wcześniejszymi modelami, to telefon z odświeżonym designem o solidnych parametrach i w bardzo atrakcyjnej cenie. W sklepie internetowym Plusa można go mieć w białej wersji kolorystycznej już za 3 zł w abonamencie 169,99 zł miesięcznie.

Możesz również polubić…

6 komentarzy

 1. MaryMJ pisze:

  Hello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best regards, Mary.

 2. Terryprurb pisze:

  buy photoshop software online what is microsoft visio professional Adobe Creative Suite 6 Master Collection buy office 2013 cheap windows 7 64 bit cheap
  oem cheap software autosketch 7 Autodesk AutoCAD 2017 adobe lightroom best price autocad 3d software

 3. You always do the right thing. God Bless you.
  Thank you

 4. Juliemus pisze:

  Good post! I read your blog often and you always post excellent content. I posted this article on Facebook and my followers like it. Thanks for writing this!

 5. Francissat pisze:

  Bardzo fajna strona, znalazłam tutaj mnóstwo fajnych materiałów które poszerzyły moją wiedzę. Fajnie że są w sieci takie strony.

  Jaki rower kupić

 6. Tech pisze:

  Świetnie, skorzystałem z oferty 🙂

Advertisment ad adsense adlogger