“Koło Fortuny” od 11 września o 16:30 w TVP2

Widzów czeka doskonała rozrywka i emocjonująca rywalizacja. “Koło Fortuny” powróci w zupełnie nowej odsłonie, m.in. z elementami muzyki na żywo i nowymi prowadzącymi. Teleturniej będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 16:30 w TVP2. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na 11 września.

Program poprowadzi Rafał Brzozowski i Izabella Krzan (więcej tutaj). Nadawca zapewnia, że stworzą zaskakujący duet, który sprawi, że teleturniej Dwójki będzie tętnił wigorem i pozytywną energią.

Uczestnicy „Koła fortuny” będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca odcinka będzie miał szansę wyjechać ze studia nowym samochodem. Aby wziąć udział w programie należy wysłać zgłoszenie na adres: kolofortuny@tvp.pl.

“Koło Fortuny” to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji na świecie. Widzom Dwójki znany jest z lat 1993-1998 i 2007-2009. Był to wówczas niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Od 1975 teleturniej nieprzerwanie, z sukcesem emitowany jest w USA, a w ubiegłym roku ponownie zagościł w Niemczech, Holandii, Turcji, Hiszpanii Gruzji i Grecji .

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger