Kto poprowadzi nowy teleturniej “The Wall. Wygraj marzenia” w TVP1?

W jesiennej ramówce Telewizji Polskiej znajdzie się nowy program rozrywkowy „The Wall. Wygraj marzenia”. Uczestnicy będą w nim walczyć o główną wygraną – milion złotych. Nowe show będzie realizowane wbrew wcześniejszym zapewnieniom Jacka Kurskiego przez zewnętrzną firmę , a nie przez TVP. Prowadzącym teleturnieju został Paweł Orleański.

fot. YouTube.com/The Wall

„The Wall. Wygraj marzenia” będzie polegać na rzucaniu kulą, która odbijając się od elementów na pięciometrowej ścianie wpadnie do jednej z przegródek, w której znajdować się będzie konkretna kwota pieniędzy (15 kieszeni z określonymi kwotami pieniędzy – od 1 do 100 tys. złotych). Uczestnik będzie miał do dyspozycji kule o dwóch kolorach. Zielona spowoduje, że wylosowana kwota będzie mogła się podwoić. Czerwona sprawi, że z puli zostaną odjęte pieniądze. W programie będą brały udział duety. Jeden uczestnik będzie odpowiadał za rzucanie kulą, a zadaniem drugiego, będzie odpowiadanie na pytania. Tylko po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi wylosowana kwota pieniędzy trafi na konto graczy.

Teleturniej ma ruszyć w TVP1 22 września o godz. 20.20 i ma być emitowany co tydzień (w piątki). Prowadzącym „The Wall. Wygraj marzenia” będzie aktor Paweł Orleański. Prezenter do TVP przejdzie z TV4, gdzie prowadził m.in. program „Galileo”.

„The Wall. Wygraj marzenia” powstanie na licencji amerykańskiego formatu „The Wall”, teleturnieju, który od grudnia 2016 roku transmituje telewizja NBC. Do tej pory program trafił do Australii, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger