Rusza nowe show Polsatu “The Brain. Genialny Umysł”

Telewizja Polsat kontynuuje emisję swoich wiosennych premier. Na antenie stacji debiutuje nowe show “The Brain. Genialny Umysł”, które ukazujące siłę i zdolności ludzkiego mózgu.Premierowe odcinki show “The Brain. Genialny Umysł” będą emitowane we wtorki o godz. 20.00 na antenie Polsatu (od 7 marca 2017 roku).

Bohaterami każdego odcinka są zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku. Swoje niesamowite i często nadnaturalne zdolności wykorzystują w różnych dziedzinach. W każdym odcinku uczestnicy “The Brain” podejmują wyzwanie w studiu na oczach publiczności oraz jury, którzy wspólnie będą decydować, kto zwycięży.

Uczestników oceniać będą charyzmatyczni jurorzy: dr Mateusz Gola – specjalista w dziedzinie psychologii i badań nad mózgiem, który do programu przyjechał specjalnie z USA. Pracownik naukowy University of California w San Diego, jednej z najlepiej prosperujących i najszybciej rozwijającej się w tej specjalności badań uczelni na świecie. Cezary Żak – człowiek będący w stanie wyrecytować z pamięci 800 stron tekstu, bo tyle łącznie liczy osiem spektakli w których gra, wybitny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Mariusz Pudzianowski – pięciokrotny Mistrz Świata, sześciokrotny Mistrz Europy oraz ośmiokrotny Mistrz Polski w prestiżowych zawodach Strongman, sportowiec, który wie, że nie ma wygranej walki bez połączenia ciężkich treningów i silnej psychiki z płynącą z mózgu motywacją. Mistrzyni pamięci, przebojowa, spontaniczna i kochająca wyzwania, aktorka Anita Sokołowska, która z łatwością potrafi wyrecytować swoje kwestie z jedenastu wiosennych scenariuszy odcinków “Przyjaciółek”. Show poprowadzi dziennikarz i komentator Polsatu Sport – Jerzy Mielewski.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger