Tomasz Sekielski zwolniony z TVP!

W jesiennej ramówce TVP1 nie będzie programu „Po prostu” Tomasza Sekielskiego. -Podjęliśmy decyzję, że nie chcemy przedłużać umowy z Telewizją Polską – mówi Sekielski portalowi Wirtualnemedia.pl.Tomasz Sekielski z TVP1 związany był od 2013 roku, gdzie przez cały czas prowadził autorski program „Po prostu”. Składały się na niego realizowane za granicą reportaże tematyczne. W ostatnich miesiącach dziennikarz często zajmował się tematem uchodźców napływających do różnych krajów Europy czy islamskim terroryzmem. W wiosennej ramówce br. program „Po prostu” emitowany był w nowym czasie antenowym – TVP1 pokazywała go co dwa tygodnie w czwartki o godz. 22.20 (wcześniej stacja pokazywała go w środy o 21.25, również co dwa tygodnie).

– Nasza umowa z Telewizją Polską na realizację programu „Po prostu” skończyła się z początkiem czerwca br. Do tej pory nie otrzymaliśmy propozycji nowego kontraktu. Tak czy inaczej podjęliśmy decyzję o tym, że nie chcemy tej umowy przedłużać. Program „Po prostu” na pewno nie pojawi się zatem w jesiennej ramówce TVP1. Chcemy wykorzystać nasz potencjał w innych projektach, ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów, ponieważ dopiero prowadzimy wstępne rozmowy na ten temat – mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Tomasz Sekielski.

Tomasz Sekielski do kwietnia 2012 roku (przez ponad 15 lat) związany był z Grupą TVN, gdzie prowadził programy „Czarno na białym”, „Teraz my!”, „Magazyn 24 godziny” oraz „Fakty”. Przed związaniem się z TVN pracował m.in. w Radiu VOX, Radiu WAWA oraz Radiu dla Ciebie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger