Koniec programów „Na językach” i „Stylowy magazyn”

W jesiennej ramówce TVN nie pokaże programu „Na językach” Agnieszki Szulim. Z TVN Style zniknie też jej „Stylowy magazyn”, ale stacja rozmawia z nią na temat zupełnie nowego formatu. Wiadomo też, że jesienią Szulim poprowadzi w TVN inny show – „Azja Express”.

Agnieszka Szulim związana jest z TVN od 2013 roku. Wtedy zaczęła prowadzić program „Na językach” oraz „Stylowy magazyn” na antenie TVN Style. Pojawiła się także w roli prowadzącej w wakacyjnej odsłonie „Dzień Dobry TVN” oraz w show „Aplauz, Aplauz!” emitowanym w TVN jesienią ub.r. Przed przejściem do TVN Szulim związana była m.in. z TVP.

Siódmy, ostatni sezon jej programu „Na językach”, który nadawany był na antenie TVN od lutego do maja br. Przypomnijmy, że pięć pierwszych sezonów TVN realizował we współpracy z „Faktem”, a odcinki kręcono w redakcji dziennika. Latem 2015 roku współpracę zakończono z powodu zamieszczenia przez tę gazetę na pierwszej stronie drastycznego zdjęcia dziewczynki śmiertelnie uderzonej siekierą w Kamiennej Górze.

Wiadomo już, że tej jesieni Agnieszka Szulim poprowadzi w TVN nowy przygodowy reality show „Azja Express”. Program zakłada rywalizację par złożonych z gwiazd, które mają przebyć wyznaczoną trasę, dysponując minimalnym budżetem. Drużyna, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego w odcinku celu jest eliminowana.

TVN Style nie ujawnia na razie, w jakim nowym formacie Agnieszka Szulim pojawi się jesienią na antenie tej stacji, gdyż “prowadzone są w tej kwestii negocjacje”.

źr. Wirtualnemedia.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger