AXN kręci polski serial kryminalny „Znaki” w Górach Sowich

W maju, Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe w Polsce, właściciel kanałów AXN, rozpocznie zdjęcia do nowego serialu Znaki. Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik oraz Helenę Englert.  Premiera serialu zaplanowana jest na jesień 2018 roku.

W malowniczych plenerach Gór Sowich ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego. Serial wyreżyserują Jakub Miszczak i Marcin Ziębiński. Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki, Paulina Murawska, Wojciech Miłoszewski.

– „Znaki” to kolejna, po „Zbrodni”, „Rewirze” oraz „Ultraviolecie”, lokalna produkcja Sony Pictures Television w Polsce. Jesteśmy otwarci na ciekawe projekty i eksperymenty, chcemy testować różne gatunki, a Znaki, serial crime mystery, idealnie wpasowuje się w tę strategię – powiedział John Rossiter, General Manager SPT CE. – Zamierzamy inwestować w kolejne oryginalne produkcje w tym regionie, szczególnie w Polsce – dodaje.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger