“Awantura o kasę” wraca na antenę Polsatu. Wkrótce nowe odcinki

Teleturniej “Awantura o kasę” wraca na antenę Polsatu. Ruszył casting do nowej edycji programu. Już wiadomo, że kultowy teleturniej znów poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Awantura o kasę, fot. ATM Grupa

Awantura o kasę, fot. ATM Grupa

“Awantura o kasę” to polski teleturniej emitowany w latach 2002–2005. Teleturniej sprawdzał wiedzę uczestników z zakresu wiedzy ogólnej oraz sprawność w licytacji i negocjacjach.

Gra składa się z dwóch etapów. W pierwszym z nich rywalizują ze sobą 3 czteroosobowe zespoły. Po wylosowaniu kategorii przez prowadzącego, każdy zespół bierze udział w licytacji. Ma ona na celu wyłonienie drużyny, która będzie miała prawo odpowiadać na pytanie.

Licytacje toczą się do momentu, aż któraś z drużyn skapituluje lub zabraknie jej pieniędzy. Ten etap ma dwie, wyraźnie rozdzielone od siebie rundy i trwa aż do bankructwa 2 z 3 zespołów, lub do zadania 6 pytań i przeprowadzenia 6 kolejnych licytacji. W drugim etapie biorą udział zwycięzcy etapu pierwszego oraz drużyna, która wygrała poprzedni odcinek, tzw. mistrzowie. Zasady gry w obu etapach są podobne.

Aby zgłosić się do programu, należy wejść na stronę awanturaokase.polsat.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Casting do pierwszych odcinków programu trwa do 15.07.2024 r.

Nowe odcinki “Awantury o kasę” będą nagrywane w sierpniu br. Emisja już jesienią w Polsacie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger