Błażej Stencel i Agnieszka Dziekan poprowadzą nowe “Koło fortuny”

W tym tygodniu zakończyła się emisja premierowych odcinków “Koła fortuny”, które były prowadzone przez Norbiego i Izabellę Krzan. We wrześniu format powróci na antenę, ale w odświeżonej wersji.

Błażej Stencel i Agnieszka Dziekan - "Koło fortuny" TVP2

Błażej Stencel i Agnieszka Dziekan – “Koło fortuny” TVP2

Na początku czerwca rozpoczną się nagrania nowej edycji “Koła fortuny”. Teleturniej zyska nową parę prowadzących – w tej roli Błażej Stencel i Agnieszka Dziekan.

Telewizja Polska w marcu ogłosiła nowy projekt rekrutacyjny pod hasłem “Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Do 14 kwietnia kandydaci mogli aplikować na stanowisko dziennikarza-prezentera w kategoriach: informacja i publicystyka, sport, rozrywka, kultura i pogoda. W kategorii “Rozrywka” wygrał Błażej Stencel i to właśnie on poprowadzi kultowy teleturniej TVP.

Błażej Stencel ukończył Wydział Aktorski Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Aktor ma na swoim koncie epizody w takich produkcjach jak: “O mnie się nie martw”, “Polowanie na ćmy”, “Ojciec Mateusz” czy “Sługa narodu”.

Izabellę Krzan zastąpi Agnieszka Dziekan – to właśnie ona będzie odsłaniała litery w “Kole fortuny”. Agnieszka Dziekan studiowała komunikację wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim. Zaczynała w TVP3 Wrocław, gdzie prowadziła m.in. prognozę pogody. Później dołączyła do ekipy “Pytania na śniadanie” – tam przygotowuje reportaże oraz prowadzi prognozę pogody.

Nowe odcinki “Koła fortuny” prawdopodobnie od 1 września w TVP2.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger