XIX Mazurska Noc Kabaretowa hitem TV Puls

Transmisję na żywo z XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej w TV Puls oglądało średnio 1,27 mln widzów. Przynajmniej przez 1 minutę widowisko śledziło 4,51 mln osób. W czasie emisji programu stacja była liderem rynku (dane Nielsen Audience Measurement udostępnione przez TV Puls).

Sobotnia transmisja XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej osiągnęła udział na poziomie 16,5% wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49), a kanał TV Puls był liderem w tej grupie. W grupie All 16-49 transmisja osiągnęła ponad 11% udziałów (SHR), a TV Puls zajęła drugie miejsce w rankingach oglądalności kanałów w prime time. Bardzo dobrze obejrzała się również niedzielna powtórka: 12,56% udziałów w DVBT (SHR, 16-49) oraz 7,55% udziałów w All 16-49 (SHR).

Weekend 8-9 lipca okazał się jednym z rekordowych w tym roku pod względem oglądalności kanału TV Puls.Zarówno w sobotę jak i w niedzielę uplasował się on na 3. miejscu w rankingach oglądalności (All 16-49). Znakomite wyniki Telewizja Puls odnotowała nie tylko w miniony weekend, ale również w całym czerwcu 2017: 11,51% w grupie DVBT (SHR, 16-49) oraz prawie 6% w grupie All 16-49.

Telewizja Puls nie zwalnia tempa i szykuje kolejne hity dla swoich widzów. W niedzielę 23 lipca o 22:00 kanał TV Pulszaprasza na znakomite kino akcji – trzymający w napięciu film „Momentum” z Morganem Freemanem i Olgą Kurylenko. Będzie to polska premiera w telewizji ogólnodostępnej. Na jesień TV Puls szykuje – oprócz zagranicznych hitów z gwiazdorska obsadą – dwie produkcje własne. Będą to serial „Lombard. Życie pod zastaw” realizowany ze Studiem A („Ranczo”, „Kasia i Tomek”) oraz nowy serial obyczajowy, który powstaje we współpracy z Artramą i Tadeuszem Lampką,producentem m.in. „M jak miłość”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger