90 tysięcy osób chce wziąć udział w “Kole fortuny”!

Aż 90 tysięcy osób czeka w kolejce na casting do “Koła fortuny”. To absolutny rekord, jeśli chodzi o polskie teleturnieje. Liczba zgłoszeń nie powinna jednak dziwić, ponieważ “Koło fortuny” jest obecnie najchętniej oglądanym teleturniejem w Polsce. Niedzielne wydania programu śledzą ponad 2 miliony osób, a chętnie oglądają się także powtórki emitowane w TVP2 i TVP Rozrywka. Świetne wyniki mają także premierowe wydania emitowane w pozostałe dni tygodnia.

Gospodarze teleturnieju "Koło fortuny", fot. TVP

Gospodarze teleturnieju “Koło fortuny”, fot. TVP

Od czasu powrotu programu na antenę TVP2, liczba osób chcących wziąć udział w programie stale rośnie. Pod koniec 2019 roku produkcja miała prawie 30 tysięcy nierozpatrzonych zgłoszeń. Teraz ta liczba wzrosła do 90 tysięcy pomimo stałych castingów i nagrań w Warszawie.


Nagrano już wszystkie odcinki do wiosennej edycji teleturnieju. Nagrania zakończyły się pod koniec lutego, a odcinki będzie można oglądać prawie do połowy czerwca.

>> Jak zgłosić się do teleturnieju “Koło fortuny”? [PORADNIK]

W kwietniu ekipa wraca na plan i rozpoczyna nagrania do kolejnej edycji kultowego formatu. Program jest nagrywany z dużym wyprzedzeniem ze względu na codzienną emisję i epidemię. Produkcja nie chce doprowadzić do sytuacji, w której nie będzie odpowiedniego zapasu, a obostrzenia z powodu COVID-19 uniemożliwią nagranie nowych odcinków. Przypomnijmy, że rok temu nagrania musiały zostać wstrzymane a brak nagrań z dużym wyprzedzeniem sprawił, że konieczna była przerwa w emisji przez prawie miesiąc. Prace nad kolejną edycją “Koła fortuny” potrwają aż do czerwca br.

Niestety w tym roku nie zobaczymy premierowych odcinków z udziałem publiczności. Przed pandemią na publiczności zasiadało aż 200 osób tworząc wspaniałą atmosferę. Teraz uczestników wspierają tylko prowadzący – Norbi i Izabella Krzan.

Jak długo trzeba czekać na zaproszenie na casting?

Castingi są prowadzone na bieżąco, jednak tak duża ilość zgłoszeń i ograniczenia w ilości osób mogących wziąć udział w programie sprawia, że czas oczekiwania na odpowiedź wynosi od kilku do kilkunastu miesięcy! Trzeba mieć na uwadze, że mimo codziennej emisji, w ciągu roku produkcja może zaprosić na nagrania około 750 osób. “Chcielibyśmy przyjąć wszystkich, ale jest to niemożliwe” – zaznaczył Norbi w rozmowie z Interią.


Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger