“Herkules”, “MasterChef” i “Lego Masters” w jesiennej ramówce TVN

Jesienią na antenę TVN wracają znane i lubiane programy, choć nie zabraknie nowości. W ramówce pojawi się nowy serial “Herkules”, a po przerwie powróci m.in. “Top Model”, “Lego Masters”, “Mam talent!”, “Masterchef”, “Kuchenne rewolucje”, “Milionerzy”, “Kuba Wojewódzki”, “Ślub od pierwszego wejrzenia” i“Totalne remonty Szelągowskiej”.

fot. TVN

fot. TVN

“Herkules” w poniedziałki o 21:35 (od 5 września)

Genialny introwertyk o imieniu Herkules marzy o pracy w policji, ale właśnie kolejny raz nie zdał egzaminu. Emocjonalna Sylwia już tam pracuje, ale ostatnio nie za bardzo jej to wychodzi. Czy tych dwoje będzie w stanie połączyć siły? Przeciwieństwa się przyciągają czy raczej pozabijają? Nowy serial TVN to gwarancja nietuzinkowo zbudowanych postaci głównych bohaterów, ciekawe zagadki kryminalne i spora dawka poczucia humoru.

“Tajemnica zawodowa 2” w niedziele o 21:35 (od 4 września)

Julia uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem! Jak walczyć z kimś, kogo zna się najlepiej? Kim okaże się Kinga Górska, z którą dotąd Julia walczyła? Do czego jesteśmy zdolni z miłości?

Z kolei Andrzej szaleje z niepokoju po zniknięciu Kingi. Policja znajduje ją na miejscu wypadku samochodowego, gdzie leżała nieprzytomna kilkanaście godzin. Kobieta trafia na OIOM w głębokiej hipotermii. Lekarze walczą o życie jej i nienarodzonego dziecka. Czy była to próba samobójcza, a może ktoś zostawił ją na miejscu wypadku na pewną śmierć? Ambitna prokurator, Gabriela Wolska, wszczyna postępowanie przygotowawcze w sprawie Kingi. Co więcej, sprzyja ona raczej Andrzejowi, który wydaje się jej pełnym skruchy, zagubionym mężczyzną…

‘Mam talent!” w soboty (20:00), a “Top Model” w środy (21:35)

Już po raz 14. program „Mam Talent!” dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Zatroszczą się o to nie tylko utalentowani uczestnicy, ale również charyzmatyczni prowadzący, obok których nie da się przejść obojętnie – w tej roli Marcin Prokop oraz Michał Kempa. Za stołem jurorskim zasiądą dobrze znani widzom: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment.

„Top Model” także powraca po rocznej przerwie, a wśród wyjątkowych gości zaproszonych do programu znaleźli się m.in.: Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi, Dominika Wysocka, Mrozu, Michał Czernecki, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska i Żabson.

Uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Michał Piróg udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów.

Piątkowe wieczory z “Lego Masters”

Widzów programu “Lego Masters” czeka niespodzianka. Skonstruowane w programie budowle będą oceniać nowi jurorzy: Czesław Mozil i Pola Lisowicz, która zawodowo związana jest z firmą LEGO. Zwrócą uwagę nie tylko na pomysły, ale również technikę i zawarte w budowlach historie. Program poprowadzi Marcin Prokop. Emisja w piątki o 20:00 (od 30 września).

W jesiennej ramówce TVN nie zabraknie “Kuchennych rewolucji” (emisja w czwartki o 21:35), “Milionerów” (od poniedziałku do czwartku o 20:50), “Ślubów od pierwszego wejrzenia” (we wtorki o 21:35), “MasterChefa” (w niedziele o 20:00) oraz “Totalnych remontów Szelągowskiej” (w poniedziałki o 21:35).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger