Jesień w TVP: “Tak to leciało!” i “The Voice of Poland” w ramówce

„Wojenne dziewczyny”, „Tak to leciało!”, „Voice of Poland”, jubileusze „70 lat Telewizji Polskiej”, „Pytania na śniadanie” i „Jakiej to melodii?”, a także wielogodzinne transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, poza tym programy informacyjne, publicystyczne, ciekawe dokumenty oraz programy dla dzieci i ich rodziców. To tylko kilka wybranych propozycji programowych, które Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów na nadchodzącą jesień.

fot. TVP

fot. TVP

Już od 4 września niedzielne wieczory wTVP1należeć będą do pasjonatów historii. Nowy sezon„Wojennych dziewczyn”przeniesie widzów do roku 1943. Nie zabraknie niebezpiecznych, brawurowych akcji i wielkich miłości, a w grupie głównych bohaterek pojawi się żołnierz – kapitan Joe. Tuż po serialu, w kolejnej edycji hitowego programu„Rolnik szuka żony”poznamy uczuciowe perypetie jednej rolniczki i czterech rolników szukających bratniej duszy. Nie zabraknie też propozycji dla tych, którzy kochają teleturnieje.„Wielki Test. Media XXI wieku”już 31 sierpnia, podczas programu będzie można sprawdzić, które informacje są prawdziwe.
Natomiast w każdy poniedziałek wielbicieli Teatru Telewizji zapraszamy na wyjątkowe spektakle. Już 5 września w TVP1 premiera komedii Aleksandra Fredry„Rewolwer”osnutej wokół kryminalnego wątku z tytułowym rekwizytem w roli głównej.
WTVP2jak zwykle doskonała rozrywka. Takiej imprezy urodzinowej nic nie przebije. „Pytanie na śniadanie” kończy 20 lat! Z tej okazji w sobotę, 27 sierpnia na widzów i sympatyków porannego programu telewizyjnej Dwójki czeka specjalne, urodzinowe wydanie, spotkania na żywo z fanami w Warszawie i Sopocie oraz wielki jubileuszowy koncert w Operze Leśnej. W niedzielę, 28 sierpnia również w Sopocie – wielki finał porywającej do tańca „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Już 3 września na antenie pojawi się kolejna edycja show muzycznego„The Voice of Poland”z debiutującą w roli trenerki Lanberry. W fotelach trenerów ponownie zasiądą: Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Program poprowadzą: Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel.
Od 4 września na antenę wraca też kultowy program„Tak to leciało!”, który poprowadzi duet małżeński i sceniczny, czyli Sławomir i Kajra.
Od 9 września na antenie ponownie jeden z najzabawniejszych programów w polskiej telewizji, czyli„Kabaret. Super Show Dwójki”. W nowym sezonie do wesołej ekipy kawalarzy dołączą: Olga Borys i Michał Milowicz. W premierowym cyklu zatytułowanym „Celebrycki Life” zagrają parę, która planuje wrócić na szczyt kariery. W programie pojawią się także premierowe cykle „Życie z akcyzą” oraz „Sanatorium Aż Miło”, w którym poznamy personel i pensjonariuszy pewnej osobliwej placówki. Od 5 września zapraszamy widzów na premierowy serial włoski„Z biciem serca”, którego akcja toczy się w Turynie w 1967 roku na oddziale kardiochirurgii szpitala Le Molinette.
Z kolei sympatyków talentu Toma Hardy’ego ucieszy serial„Tabu”, emitowany od 5 września, w którym przeniesiemy się do mrocznego Londynu w roku 1814.
Jesienią w Telewizji Polskiej dużo emocji sportowych wTVP1 i TVP Sport. Kibicować będziemy naszym sportowcom m.in. podczas:Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn, rozgrywek EuroBasket Meżczyzn, skoków narciarskich, Ligi Narodów w Piłce Nożnej oraz Mundialu w Katarze– pierwszego turnieju rozgrywanego jesienią i pierwszego zorganizowanego na Bliskim Wschodzie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger