“Sanatorium miłości” – 4. sezon od 20 marca w TVP1

W niedzielę, 20 marca o godzinie 21:15 Jedynka zaprosi na 4. sezon najpopularniejszego programu rozrywkowego z udziałem seniorów „Sanatorium miłości”. Jak zapowiada prowadząca program Marta Manowska, to będzie wyjątkowa edycja. Uczestnicy są pełni poczucia humoru i emanują energią życiową.

fot. W. Marczyk-Kiełbasa/TVP

Sanatorium miłości, fot. W. Marczyk-Kiełbasa/TVP

IV sezon „Sanatorium miłości” zapowiadał się wyjątkowo już od samego początku. Zgłoszenie na casting wysłało blisko 1000 osób z Polski i z zagranicy. Wyłonienie uczestników z tak szerokiego, różnorodnego grona było niezwykle trudne, tym bardziej że wielu seniorów wykazało się kreatywnością. Śpiewali, recytowali wiersze, prezentowali na różne sposoby swoją tężyznę fizyczną, by zwrócić na siebie uwagę.

W programie, którego gospodynią jest znana i lubiana Marta Manowska, wzięło udział dwunastu seniorów, którzy przyjechali do tytułowego sanatorium w Polanicy nie tylko z różnych zakątków Polski, ale i z zagranicy. Każdy z nich ma inne doświadczenia życiowe, czasami bardzo trudne i bolesne. Łączy ich jedno – są samotni i wciąż poszukują nowych wyzwań, przyjaźni, a nawet miłości.

W tej edycji wśród pań zobaczymy: energetyczną Annę z Olsztyna, która świetnie tańczy i fascynuje się modą; przebojową Mariolę z New Jersey, której pasją są skoki ze spadochronem; temperamentną, uwielbiającą balet i operę Mariolę z Berlina; kreatywną Monikę ze Szczecina, która maluje, szyje, projektuje i pisze książki; przedsiębiorczą i zaradną Natalię z Głogowa, założycielkę jednego z pierwszych w Polsce autoszrotów; oraz pozytywnie nastawioną do życia Zofię z Łomży, której pasją jest ziołolecznictwo i zdrowe żywienie.

W przypadku panów to można śmiało powiedzieć, że jest to szóstka wspaniałych. Każdy inny, każdy intrygujący i sympatyczny: Andrzej z Tomaszowa Mazowieckiego to dusza artystyczna, był dekoratorem wnętrz, obecnie gra epizodyczne role w kilku serialach; Andrzej z Warszawy – były piłkarz, członek Galerii Sław Legii Warszawa; Marek z Gdyni uprawia kilka sportów, jest bardzo towarzyski i uwielbia imprezy; Piotr Hubert z Siemianowic Śląskich pokonał wiele trudności życiowych; Piotr z Piaseczna jest bardzo pewny siebie i romantyczny, co pociąga kobiety; Roman z Gdańska to typ sympatycznego gawędziarza, który ma wiele ciekawych doświadczeń życiowych. Był m.in. osobistym kelnerem Edwarda Gierka.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger