“Na Wspólnej” odc. 3392-3395: Daria oszalała z rozpaczy?

“Na Wspólnej” odc. 3392-3395 | Daria jest zrozpaczona z powodu śmierci Adama, natomiast Remik czuje się coraz gorzej. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące najbliższych czterech odcinków.

Na Wspólnej odc. 3392

Na Wspólnej odc. 3392

Odcinki są dostępne w Playerze. Premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku w TVN o 20:15. Kanał TVN można oglądać w Internecie za pośrednictwem platformy WP Pilot.

ODC. 3392 (PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 20:15)

Sławek z Renatą przerażeni – Daria oszalała z rozpaczy?! Daria jest kompletnie rozbita po śmierci Adama – twierdzi, że ona też powinna umrzeć! Ojciec stara się ją przekonać, że nie jest niczemu winna. Kiedy Nina próbuje ją pocieszyć, Dziedzicówna wybucha… Jakiś czas później Sławek z Renatą załatwiają zgodę domu dziecka na przeniesienie Niny do nowego liceum – nagle pojawia się tam Daria i zachowuje się jakby była niezrównoważona psychicznie! Michał promuje kolegę a Iga zaopiekuje się pobitą kobietą?! Przyjaciel Michała wie jak udowodnić, że będzie odpowiedzialnym ojcem – nagra filmik dla Andżeli! Brzozowski pomaga Marcinowi w stworzeniu nietypowego nagrania promocyjnego… Tymczasem do komisariatu Igi przychodzi pobita przez męża kobieta. Okazuje się, że ofiara przemocy chce zostać na noc w budynku policji, bo boi się wrócić do domu. Iga nie potrafi przejść obojętnie obok tego… Była żona Mikołaja cudotwórczynią?! Nicole jest wdzięczna Mikołajowi i Marcie za nocleg i wsparcie. Wypytuje o problemy Honoraty, a potem odwiedza ją w jej sklepie. Po południu pojawiają się tłumy klientek, którym Nicole doradza i przekonuje do kupna ciuchów. Honorata ma obrót, jakiego dawno nie widziała! Jak była żona Mikołaja dokonała tego cudu?!

ODC. 3393 (PREMIERA: WTOREK, 20:15)

Jarek czuje, że dał się kupić… Junior symuluje chorobę i udaje mu się oszukać Jarka, który pozwala mu zostać w domu. Berg zaabsorbowany jest własnym śledztwem w sprawie wypadku swojej nowej szefowej. Dociera do potrąconej przez nią kobiety i okazuje się, że sprawa wygląda inaczej, niż przedstawia to prezeska! Później – gdy szefowa płaci za występ Jarka i daje mu premię – Berg czuje jakby dał się jej kupić! Iga robi z domu przytułek?! Michał jest zaskoczony, gdy Iga przyprowadza do domu Marzenę – ofiarę przemocy domowej. Przybysz chce, by kobieta pomieszkała u nich kilka dni. Jednak gdy rano wysyła ją na obdukcję a sama zamierza przesłuchać męża sadystę, Marzena zaczyna się wahać. Niebawem kobieta stwierdza, że mąż ją przeprosił i wraca do niego. Iga jest wściekła – właśnie przez takie zachowania mężczyźni czują się bezkarni! Monika chce być żoną senatora a nie… dostawcy pierogów! Cieślikowa żąda, by mąż wycofał swoją rezygnację z funkcji senatora. Nie może już patrzeć na Damiana snującego się po domu w rozlazłych dresach. On jednak nie zamierza wracać do tego bagna – zostaje… dostawcą pierogów w barze Marii! Co zrobi Monika, która chce być nadal senatorową?!

ODC. 3394 (PREMIERA: ŚRODA, 20:15)

Doktor Nalepa kłamie, żeby ratować Elżbietę?! Remik, który podobnie jak Elżbieta czeka na przeszczep serca, zaczyna czuć się coraz gorzej. Ela martwi się o przyjaciela… Tymczasem Nalepa daje jej do zrozumienia, że Remik jest jej konkurentem w walce o życie. Jakiś czas później Ewa słyszy rozmowę Lwa, który przekazuje do Poltransplantu fałszywe informacje o Marcinkowej – po to, by była pierwsza na liście do przeszczepu! Co zrobi Hofferowa?! Daria ucieknie z pogrzebu Adama?! Dziś pogrzeb Adama. Daria jest w głębokiej rozpaczy – twierdzi, że nie ma siły uczestniczyć w takiej ceremonii. Jednak Renacie i Sławkowi udaje się namówić córkę, żeby pojechała z nimi. Kiedy są na cmentarzu, Daria chce stamtąd uciec. Dawid próbuje ją powstrzymać – do końca życia może żałować, że nie pożegnała Adama! Dla Hebla ważniejszy jest Sylwek, niż… córka?! Do Hebla niespodziewanie przyjeżdża córka z Anglii. Malwina jest zdziwiona, że w jej pokoju mieszka obcy chłopak, ale odpuszcza. Ma prośbę do ojca – chce zainwestować w pewien fundusz i prosi Hebla o pożyczkę. Kiedy słyszy, że najpierw tę inwestycję ma sprawdzić Sylwek – trafia ją szlag! Chce natychmiast wracać do Anglii…

ODC. 3395 (PREMIERA: CZWARTEK, 20:15)

Nalepa szantażuje emocjonalnie Ewę! Ewa prosi doktora Nalepę, żeby przestał manipulować kolejką pacjentów oczekujących na przeszczep. Lew jej uświadamia, że teraz tylko od niej zależy czy serce dostanie Elżbieta, czy inny pacjent. Słysząc to Ostrowska nie jest w stanie dalej protestować… Tymczasem Kamil oznajmia Ostrowskiemu, że znaleziono dawcę serca! Ze zdziwieniem zauważają, że pierwsza do przeszczepu jest Ela… Nina chce zasłużyć na miłość i zaufanie nowej rodziny… Renata chce pokazać Ninie, że ma prawdziwą rodzinę – daje jej komplet kluczy do domu. Dziewczyna jest wzruszona i… od razu zaczyna sprzątać całą posesję. Kiedy Kraszewska wraca i widzi błysk, stara się wytłumaczyć Ninie, że na miłość nie trzeba zasługiwać. Wystarczy być i też kochać… Basia martwi się o Kubę a Smolnego szokuje Marcelina! U Smolnych zjawia się zapłakana dziewczyna Kuby – Maja oświadcza, że rodzice wyrzucili ją z domu, ponieważ nie chce studiować. Smolni proponują dziewczynie nocleg, ale boją się jej złego wpływu na syna… Tymczasem Marcelina stara się maksymalnie wykorzystać to, że gra rolę autorki „Upału ciał”. Krzysztof patrzy na to spokojnie – do momentu, aż widzi ją… roznegliżowaną na swoim biurku!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger