Polsat zdejmuje seriale „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryka marzeń”

Telewizja Polsat zdejmuje z anteny seriale „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryka marzeń”. Po raz ostatni obie produkcje wyemitowane zostaną 29 kwietnia br., a od 6 maja br. w tym paśmie stacja pokazywać będzie powtórki „Kabaretu na żywo”.

Emisja „Daleko od noszy” i „Ameryki marzeń” zakończy się po dziewięciu odcinkach, mimo że cała seria reaktywowanego sitcomu liczy 12 odcinków, a paradokument przedstawiający życie Polaków w USA składa się z 13 części.

Obie produkcje to nowości wiosennej ramówki Polsatu, które wystartowały 4 marca 2017 roku i są emitowane w sobotnie popołudnia. „Daleko od noszy. Reanimacja” oglądać można o godz. 16.15, a „Amerykę marzeń” – o 16.50.

Telewizja Polsat na razie nie komentuje zdjęcia z anteny obu tytułów. Nie wiadomo również, czy stacja pokaże pozostałe odcinki przerwanych serii.

Seriale nie cieszą się dobrymi wynikami oglądalności. Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków sitcomu „Daleko od noszy. Reanimacja” wyniosła 471 tys. widzów, co przełożyło się na 4,26 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 4,80 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 5,30 proc. w grupie 16-59. Z kolei „Amerykę marzeń” w pierwszych trzech tygodniach emisji śledziło 619 tys. osób, co dało Polsatowi odpowiednio 5,09 proc., 5,56 proc. i 5,59 proc. udziału.

Od 6 maja br. w tym paśmie Polsat pokazywać będzie powtórki „Kabaretu na żywo”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger