„Kowalscy kontra Kowalscy” – nowy serial komediowy Polsatu. Kiedy emisja?

“Kowalscy kontra Kowalscy” czyli ogromna dawka dobrego humoru i plejada gwiazd wiosną na antenie Polsatu. W rolach głównych Piotr Adamczyk, Wojtek Mecwaldowski, Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska i Paweł Wawrzecki. Na ekranie pojawią się także gwiazdy młodego pokolenia: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski i Martyna Solska.

Kowalscy kontra Kowalscy, fot. Polsat

Kowalscy kontra Kowalscy, fot. Polsat

Serial opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko – od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. Siedemnaście lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót – do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.

Nie zabraknie śmiechu i wzruszeń…

„Kowalscy kontra Kowalscy” to porządna dawka doskonałej zabawy, genialna gra aktorska, świetnie napisane dialogi oraz trafne spostrzeżenia demaskujące ludzkie niedoskonałości – wszystko to sprawia, że czas spędzony w towarzystwie Kowalskich stanie się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny. Ten serial to mnóstwo śmiechu i tyle samo wzruszeń. Niewątpliwym atutem produkcji jest jego obsada. Każda kreacja aktorska została mistrzowsko przemyślana i zagrana.

fot. Polsat

W rolę majętnego Piotra Kowalskiego wciela się mistrz gatunku komediowego, Piotr Adamczyk. Jego serialową żoną Anną jest Marieta Żukowska. Biednego Henryka Kowalskiego gra Wojtek Mecwaldowski, a partneruje mu Katarzyna Kwiatkowska jako Jadzia. Paweł Wawrzecki to z kolei senior rodu Kowalskich, Zenon.


fot. Polsat

Towarzyszy im młode pokolenie aktorów. W produkcji występuje Jakub Zdrójkowski, który po kilkunastu latach powraca na antenę Polsatu, a znany jest widzom z serialu „Rodzina Zastępcza Plus”. Jakub gra rezolutnego Nikodema, wychowującego się w rodzinie biednych. Natomiast młody Patryk Cebulski wciela się w postać rozpieszczonego syna bogaczy, Janka – studenta krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. W sercach obu nastolatków zamiesza Ela, czyli Wiktoria Gąsiewska. Martyna Solska z kolei gra Dianę – córkę milionera, na zabój zakochaną w Nikodemie. To dla aktorki debiut na telewizyjnym ekranie.

Pierwszy sezon serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” liczy dwadzieścia odcinków. Emisja od marca w Polsacie.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: „Komisarz Mama” nowym serialem Polsatu. Kim jest serialowa Maria Matejko?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger