Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli… Sylwester Szczęścia na Stadionie Śląskim!

Powrót na Stadion Śląski po dwuletniej przerwie, aby wspólnie świętować najważniejszą imprezę roku – Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie! Nowy Rok najlepiej przywitać razem tanecznym krokiem z optymizmem i radością. Wśród gwiazd między innymi: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała. Transmisja na żywo w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

Sylwester Szczęścia, fot. Polsat

Sylwester Szczęścia, fot. Polsat

Początek sylwestrowego świętowania 31 grudnia od godz. 20:00! Na powitanie Nowego Roku największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego między innymi Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila i Doda, która zawsze udowadnia, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabiera wszystkich tam, gdzie ma swój dom, a Ewelina Lisowska prowadzi w stronę słońca! Wśród artystów także Dawid Kwiatkowski, który pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste, a Enej podaruje kamień z napisem LOVE.

Koncert to nie jedyna atrakcja! Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca! Jednym słowem – będzie się działo! W roli prowadzących imprezy m.in. Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska i Patryk Cebulski.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger