„Like a Bo$$” od 3 grudnia w TTV

Ile jest prawdy w powiedzeniu, że niemal za każdym wielkim sukcesem mężczyzny stoi kobieta? Zapewne tyle samo, ile w zdaniu, że każdy sukces ma wielu ojców. Żyć i być„like a boss”potrafią jednak nieliczni i niechętnie dzielą się tym przepisem. Od 3 grudnia stacja TTV rozpocznie emisję nowego programu, „Like a Bo$$”. Będzie to czteroodcinkowa zapowiedź serii, cały cykl pojawi się na antenie nadawcy wiosną przyszłego roku.

źr. TVN

źr. TVN

W nowym programie TTV widzowie poznają codzienne wybory, ukryte pragnienia, ale i zakręty, z którymi mierzą się bohaterowie, aby odnieść sukces i utrzymać się na szczycie. Swoje życie pokażą między innymi znany zawodnik MMA, Akop Szostak, znawca luksusowych nieruchomości i przyjemności, Dariusz „MrLuxury” Przewocki oraz mistrz w stylizacji i zdobieniu paznokci, Pablo Rozz.
Mimo, że na co dzień nie patrzą na ceny, to jednak życie boss ‘ama swoje koszty. Niekiedy są to krew, pot i łzy, ale jeszcze częściej pasja, dobra zabawa i… właściwa kobieta. To wszystko musi kosztować! Jak żyć„Like a Bo$$”?
Program zadebiutuje na antenie TTV 3 grudnia, emisja premierowego odcinka w najbliższy piątek o godz. 22.30, a kolejnych – o godz. 22:00. Będzie to czteroodcinkowa zapowiedź serii, cały cykl pojawi się na antenie nadawcy wiosną przyszłego roku. Za jego produkcję odpowiada Unlimited Film Operations.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger